Nedienas Vašingtonā – “Wizards” atklāj detaļas par Bīla savainojuma nopietnību

06/12/2022 10:49
Bredlijs Bīls

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Bredlijs Bīls savainojuma dēļ izlaidīs vismaz nedēļu, pavēstījis klubs.

Bīls kājas augšstilba muskuļa sastiepumā iedzīvojās “Wizards” pēdējā spēlē pret Losandželosas “Lakers”, maču pametot jau pirmajā ceturtdaļā pēc tikai trīs aizvadītām minūtēm. Vašingtonas vienība pavēstījusi, ka komandas zvaigznei nāksies izlaist vismaz nākamos trīs mačus un pēc nedēļas basketbolistam tiks veiktas atkārtotas pārbaudes.

Šī gan nav pirmā reize, kad burvjiem būs jāiztiek bez Bīla. 29 gadus vecais aizsargs šosezon jau ir izlaidis sešus mačus – piecus slimības un vienu muskuļa sasituma dēļ. Lai gan Bīls ir komandas līderis gūtajos punktos (22,9) un rezultatīvajās piespēlēs (5,4), Vašingtonas bilance  trīskārtējā Zvaigžņu spēles dalībnieka prombūtnē bija visai atzīstama – tika izcīnītas četras uzvaras un piedzīvoti divi zaudējumi. Nākamo spēli “Wizards” aizvadīs naktī uz ceturdienu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Čikāgas “Bulls”.