“Neftekhimik” atgriežas spēlē no 1:5, “Avangard” ne bez problēmām pieveic “Sibir”

16/10/2021 19:52
Ņižņekamskas Neftekhimik

Dramatiski notikumi norisinājās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Čerepovecā, kurā vietējā “Severstal” papildlaikā ar 6:5 pārspēja Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Pēc diviem nospēlētajiem periodiem “Severstal” bija vadībā ar 5:1 un šķita, ka uzvara ir kabatā. Tomēr pamatlaika pēdējās 20 minūtēs “Neftekhimik” pretinieku vārtos iemeta četras ripas un panāca izlīdzinājumu. Overtaima trešajā minūtē Čerepovecas vienība spēja izpildīt uzdevumu – Ādams Liška guva vārtus un “Severstal” tika pie panākuma ar 6:5.

Uzvarētāju rindās ar 2+2 atzīmējies Jonass Nitinens, savukārt citam uzbrucējam Vladislavam Kodolam 2+1. Pretinieku komandā pa trīs punktiem sakrājuši Marats Hairuļins (2+1) un Pāvels Porjadins (0+3).

Tikmēr Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 4:3 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”. Uzvaras vārtus 55. minūtē guva Ivans Teļegins, kuram tie bija otrie spēle. Divi goli arī Nailam Jakupovam un “Sibir” uzbrucējam Vjačeslavam Ļitovčenko.