“Neftekhimik” sagrauj “Admiral”, pie piektās uzvaras pēc kārtas tiek “Ak Bars”

26/09/2021 19:34
Ņižņekamskas

Šodien Kontinentālajā hokeja līgā norisinājās divas spēles. Vienā no tām Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 4:0 sagrāva Vladivostokas “Admiral”, kas joprojām spēlē bez savainotā Riharda Bukarta.

Uzvarētāji pirmajā periodā guva vienus vārtus, otrajā trešdaļā divus, bet trešajā “Admiral” vārtsargs Ņikita Serebrjakovs kapitulēja ceturto reizi. “Neftekhimik” ar vārtiem izcēlās Bulats Šafiguļins, Andrejs Čiviļevs, Timurs Hafizovs un Rafaels Bikmuļins.

Dienas otrajā mačā Kazaņas “Ak Bars” svinēja savu piekto panākumu pēc kārtas. Kazaņas hokejisti ar 3:1 pārspēja Maskavas “Spartak” vienību.

Pirmās 20 dueļa minūtes noslēdzās neizšķirti 1:1, “Ak Bars” rindās atzīmējoties Iļjam Safonovam, bet “Spartak” sastāvā Aleksandram Nikišinam. Tikmēr otro un trešo ripu “Ak Bars” labā iemeta Kirils Petrovs un Artjoms Gaļimovs.