“Neftekhimik” šokē arī CSKA, Ozoliņam un “Torpedo” uzvara Podoļskā

04/11/2019 18:48

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņekamskas “Neftekhimik” pagarinājis uzvaru sēriju līdz deviņiem mačiem, pārspējot Gagarina kausa čempioni un jaunās sezonas līderi Maskavas CSKA ar 4:1.

Desmitajā minūtē rezultātu atklāja mājinieku uzbrucējs Zijats Paigins, bet trešdaļas turpinājumā “Neftekhimik” pārsvaru dubultoja Jonass Enlunds. Trešā perioda sākumā CSKA uzbrucējs Lindens Vejs vairākumā panāca 2:1, piecas minūtes pirms sirēnas Marats Hairuļins iemeta trešo ripu Larsa Juhansona sargātajos vārtos – 3:1, bet pēdējās sekundēs Ildars Šiksatdarovs pielika punktu – 4:1.

Ņižņekamskas komanda turpina pārsteigt, jo oktobra pirmajā pusē tai bija sešu zaudējumu sērija. Vjačeslava Bucajeva vadītajai vienībai izdevās pārvarēt krīzi un izcīnīt devīto uzvaru pēc kārtas. Šajos mačos pārspētas ne tikai vidusmēra komandas, bet arī līgas grandi – Kazaņas “Ak Bars” un Sanktpēterburgas SKA. Tagad šo sarakstu papildināja CSKA, kas gan netraucēja Maskavas klubam saglabāt pirmo vietu Rietumos ar 39 punktiem 25 spēlēs. Savukārt “Neftekhimik” pakāpās uz piekto vietu Austrumos ar 31 punktu 27 mačos.

Ņižņijnovorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusā pēcspēles metienu sērijā pieveica Podoļskas “Vityaz” ar 4:3. Trešās trešdaļas sākumā komanda bija iedzinējos ar 0:2, tad guva divus vārtus trīs minūšu laikā un panāca 2:2. Pēc 60 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:3, papildlaikā vārti netika gūti, bet bullīšu sērijā meistarīgāki izrādījās “Torpedo” hokejisti.

Ar 14 uzvarām 27 spēlēs Ņižņijnovgorodas komanda ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Citos mačos Kazaņas “Ak Bars” ar 2:0 pieveica Čerepovecas “Severstal”, bet Vladivostokas “Admiral” ar 5:2 apspēlēja Jaroslavļas “Lokomotiv”.