Negaidīts pavērsiens – Ronaldu atsakās iet pamatsastāvā, jo vēlas pamest “Juventus”

22/08/2021 21:05
Krištianu Ronaldu

Portugāles futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu pirms šodienas spēles starp Turīnas “Juventus” un “Udinese” atteicās doties pamatsastāvā, jo viņš vēlas pamest Turīnas vienību, informē žurnālists Fabricio Romano.

Ronaldu palūdza atstāt viņu maiņā, jo viņš cer, ka tuvākajā laikā izdosies atrast risinājumu, lai pamestu “Juventus”, raksta Romano. Turīnas klubs gan neesot saņēmis oficiālus piedāvājumus par portugāli, taču tas tuvākajā laikā varētu mainīties. 36 gadus vecajam uzbrucējam ir aktīvs līgums līdz 2022. gadam.

Mačs noslēdzās ar rezultātu 2:2. Vārtus turīniešiem guva Paulo Divala un Huans Kvadrado, kuri panāca 2:0, taču “Udinese” rindās otrajā puslaikā neizšķirtu izrāva Roberto Pereira un Žerārs Delofeu. Ronaldu laukumā nāca 60. minūtē, nomainot Alvaro Moratu. Zīmīgi, ka viņš 94. minūtē guva vārtus, taču pēc video tiesneša iesaistes gols netika ieskaitīts.

Zīmīgi, ka “Juventus” galvenais treneris Masimiljāno Alegri vēl vakar paziņoja, ka vienības galvenā zvaigzne Ronaldu neplāno pamest komandu. Šis transfēru logs ir pēdējais, kad “Juventus” savu spīdekli var pārdot, jo nākamajā vasarā viņa aiziešanas gadījumā klubs neko nesaņems.

Ronaldu šī ir ceturtā sezona Turīnā. Aizvadītajā sezonā viņš 44 spēlēs visos turnīros guva 36 vārtus, taču “Juventus” rezultāti nebija tik labi kā uzbrucēja sniegums. Iepriekš komanda izcīnīja deviņus čempiontitulus pēc kārtas, taču 2020./2021. gada sezonā tā palika vien ceturtajā pozīcijā, no čempiones Milānas “Inter” atpaliekot par 13 punktiem.

Portugāļa alga Turīnā ir 25 miljoni eiro sezonā, raksta “Sky Sports”, taču kopā Ronaldu pakalpojumi komandai izmaksā 52 miljonus eiro, jo milzīga summa tiek novirzīta nodokļiem. Eiropas futbola eksperti izteikuši spekulācijas, ka Ronaldu varētu apsvērt iespēju atgriezties Madrides “Real”, tomēr viņš nesen sociālajā tīklā “Instagram” uzrakstīja, ka viņa “stāsts Madridē jau ir uzrakstīts”.