Neilanda komandā vienam braucējam konstatēts Covid-19

Krists Neilands, sportazinas.com
Krists Neilands | Foto: "Israel Cycling Academy"

Profesionālajā riteņbraukšanas komandā “Israel Start-Up Nation”, kuru pārstāv arī latvietis , pirmdien vienam braucējam noteikta saslimšana ar Covid-19, vēsta vienības ieraksts sociālajā vietnē “Facebook”.

Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) komandām, kas piedalās organizācijas rīkotajās sacensībās, noteikusi, ka Covid-19 pārbaudes jāveic regulāri. To dara arī Neilanda pārstāvētā “Israel Start-Up Nation” vienība, kas pirmdien saņēma pēdējo veikto testu rezultātus.

Tie atklāja, ka saslimšana ar vīrusu konstatēta Omeram Goldsteinam. Braucējam nākamajā nedēļā bija paredzēta dalība sacensībās, bet nu jau viņš atrodas karantīnā. Goldsteins gan neizrādot izteiktus saslimšanas simptomus.

Pēc saņemtajiem jaunumiem komanda informējusi visas personas, kuras bijušas kontaktā ar sportistu un lūgušas tām veikt atkārtotas pārbaudes.

Otrdien Spānijas pilsētā Brugosā sāksies “Vuelta a Burgos” tūre. Šī iemesla dēļ Burgosā ieradies bija Itamars Einhorns, bet viņš bija vienīgais cilvēks, kurš bijis tiešā kontaktā ar inficēto, tāpēc sportistam bija jāveic atkārtotas pārbaudes.

Lai arī testa rezultāti vēl nav saņemti, komanda nolēma, ka Einhorns sacensībās nepiedalīsies.

Otrdien Burgosā “Trek-Segafredo” komandas sastāvā brauks Emīls Liepiņš.

Iepriekš kāds no latviešiem Burgosas tūrē pēdējo reizi startēja 2017.gadā. Togad Gatis Smukulis kopvērtējumā ierindojās 77.vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par