Neilandam lielisks rezultāts Francijā notiekošā daudzdienu velobrauciena pirmajā posmā

22/02/2019 19:27

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no profesionālās kontinentālās komandas “Israel Cycling Academy” piektdien izcīnīja augsto septīto vietu Francijā notiekošā trīsdienu velobrauciena “Tour Cycliste International du Haut Var” (UCI kat.2.1) pirmajā posmā.

Pirmajā posmā riteņbraucējiem bija jāveic 154,5 kilometrus gara distance ar diviem trešās un vienu otrās kategorijas kāpumu. Uzvaru posmā svinēja beļģis Zeps Vanmarke no “EF Education First” vienības, kurš pirmo vietu izcīnīja finiša spurtā.

Par uzvaru posmā cīnījās arī Neilands, kurš finišēja kopā ar vadošajiem riteņbraucējiem, izcīnot septīto vietu un tiekot pie diviem punktiem sprinteru ieskaitē. Pirmie 14 riteņbraucēji finišu sasniedza pēc distancē pavadītām četrām stundām un 22 sekundēm.

Velobrauciens trīs posmu garumā noslēgsies svētdien.

Neilands pērnvasar uzvarēja vienas dienas sacensībās Beļģijā un izcīnīja trešo vietu velobraucienā Spānijā. Jūlija sākumā viņš otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionu grupas braucienā.

Vasarā 24 gadus vecais latvietis pagarināja līgumu arī ar “Israel Cycling Academy”. Kuldīdznieks šo vienību pārstāv trešo sezonu.