Neilands uz diviem gadiem pagarina līgumu ar ISN komandu

28/10/2021 11:26
Krists Neilands

Latvijas sportists Krists Neilands ar riteņbraukšanas komandu “Israel Start-Up Nation” (ISN) parakstījis līgumu vēl uz diviem gadiem, ceturtdien informēja komanda.

Komandas ģenerālmenedžeris Kjells Karlstrēms pauda prieku, ka ISN var piedāvāt visu Neilanda turpmākai attīstībai un snieguma uzlabošanai. Neilands Izraēlas komandā startē kopš 2017.gada.

“Neilands nepārtraukti progresē un kā riteņbraucējs var piedalīties gan īso posmu sacensībās, gan vienas dienas braucienos. Turklāt viņš ir izcils komandas biedrs,” sacīja somu speciālists.

Arī Neilands atzina, ka Izraēlas komandā jūtas labi. “Es jūtu, ka esmu komandai nozīmīgs,” viņš piebilda. “Jūtu, ka ISN ar katru gadu attīstās, Es vēlos vēl ilgāk būt daļa no šī piedzīvojuma,” piebilda Latvijas sportists. Viņš stāstīja, ka Karlstrēmsun komandas treneris Riks Verbruge tikšanās laikā pauduši, ka komandai ir “lieli plāni” attiecībā uz Neilandu, tādēļ lēmums palikt komandā bijis vienkāršs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/01/2022 16:37

“Riga” ir vienīgais klubs Baltijā, kura vērtība pēc “Transfermarkt” aplēsēm sasniedz 10 miljonus

“Optibet” Virslīgas klubs “Riga” kļuvis par vienīgo futbola organizāciju Baltijā, kuras vērtība pēc portāla “Transfermarkt” datiem sasniegusi 10 miljonus eiro. “Transfermarkt” dati norāda, ka šobrīd “Riga” sastāva vērtība ir 10,84…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…