Neilandu iekļauj “Israel Start-Up Nation” sastāvā prestižās sacensībās

31/07/2020 13:49

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands šīs nedēļas nogalē startēs prestižajās “Strade Bianche” sacensībās, piektdien vēsta “Israel Start-Up Nation” komandas publicētais sastāvs.

“Israel Start-Up Nation” sastāvs labi zināmajām sacensībām tika publicēts piektdien vienības sociālajos portālos.

Šogad prestižās viendienas sacensības sportistiem liks mērot 183 kilometrus garu distanci, no kuriem 63 kilometri būs jāveic pa zemes ceļu.

“Beidzot man būs iespēja sevi izmēģināt vienās no labākajām neceļu sacensībām,” sarunā ar komandu teica Neilands. “Šī iemesla dēļ esmu apņēmības pilns parādīt savu labāko sniegumu.”

“Israel Start-Up Nation” vienības sastāvā Toskānā būs arī Lielbritānijas čempions individuālajā laika ieskaites braucienā Aleks Dausets, kuram pagājušajā nedēļā bija plānota dalība Burgosas tūrē, taču viņa komandas biedram Omeram Goldsteinam tika noteikta saslimšana ar Covid-19, kā rezultātā vēlāk tika pieņemts lēmums atsaukt Dauseta dalību.

“Neviens īsti nezina, cik labā formā ir citi braucēji,” piebilda Neilands. “Vēlos redzēt, vai mans smagi veiktais darbs šajā pandēmijas laikā atmaksāsies.”

“Priecājos, ka jau drīz varēšu sākt sezonu, ko iepriekš biju plānojis darīt Burgosā,” atzīmēja Dausets. “Šīs būs pirmās Pasaules tūres sacensības, un man ir prieks, ka varēšu būt daļa no tām.”

Tāpat prestižajās sacensībās Itālijā Izraēlas riteņbraukšanas komandu pārstāvēs arī Normans Vatra, Aleksandrs Katafords, Gijoms Buavēns un Reto Holensteins.

Pērn uzvaru “Strade Bianche” svinēja francūzis Žiljēns Alafilips, bet Toms Skujiņš izcīnīja augsto devīto vietu.

Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) Pasaules tūres kalendārā “Strade Bianche” ir pirmās sacensības pēc izsludinātā sezonas pārtraukuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…