Neimara maģija vairs nedarbojas, PSG piedzīvo otro zaudējumu

26/09/2019 00:03

Šodien vairāki Eiropas futbola grandi aizvadīja spēles savos nacionālajos čempionātos. Parīzes “Saint-Germain” nespēja gūt vārtus pret “Reims”, zaudējot maču ar 0:2. Madrides “Real” ar 2:0 pieveica Pamplonas “Osasuna”, bet Milānas “Inter” ar 1:0 apspēlēja Romas “Lazio”.

Francija

Otro zaudējumu piedzīvoja čempione “Saint-Germain”, kas piekāpās “Reims” ar 0:2. Rezultāts tika atklāts 29. minūtē, kad viesu pussargs Hassane Kamara ar galvu pāradresēja bumbu vārtos. Otrā puslaika kompensētajā laikā Bulajs Dia ar kritienā sita pa bumbu un tā atrada ceļu vārtos – 0:2.

Citās spēlēs “Amiens” ar 1:3 piekāpās “Bordeaux”, “Brest” un Lionas “Olympique” nospēlēja neizšķirti 2:2, “Lille” ar 2:0 pieveica “Strasbourg”, “Montpellier” pietika ar vieniem vārtiem, lai pārspētu “Nimes”, “Nantes” ar identisku rezultātu apspēlēja “Rennes”, “St. Etienne” zaudēja “Metz” ar 0:1, bet “Touluse” atzina “Angers” pārākumu ar 0:2.

Nīderlande

Abi grandi nepieļāva punktu zaudējumus, svinot uzvaras pār saviem pretiniekiem. Eindhovenas PSV ar 3:1 apspēlēja “Gronningen”, bet Amsterdamas “Ajax” sagrāva “Sittard” ar 5:0 pateicoties trīs Kvinsija Promesa vārtiem.

Spānija

Madrides “Real” atgriezās pirmajā pozīcijā turnīra tabulā, tiekot pie panākuma mačā Pamplonas “Osasuna” – 2:0. Pirmajā puslaikā ar fantastisku sitienu atzīmējās Žuniors Vinisiuss, bet mača otrajā pusē pussargs Rodrigo noslēdza mājinieku pretuzbrukumu ar vārtu guvumu – 2:0.

Pārējās spēlēs “Leganes” un Bilbao “Athletic” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, “Mallorca” ar 0:2 zaudēja vicelīderei Madrides “Atletico”, bet “Valencia” un “Getafe” aizvadīja fantastisku spēli, katrai komandai gūstot pa trīs vārtiem – 3:3.

Itālija

Milānas “Inter” turpināja uzvaru gājienu, svinot piekto panākumu pēc kārtas. Šoreiz komanda sarūgtināja Romas “Lazio”. Mačs noslēdzās ar 1:0, vienīgie vārti Danilo D’Ambrosio kontā.

Pirmo neveiksmi jaunajā sezonā piedzīvoja “Roma”, kas ar 0:2 atzina Bergamo “Atalanta” pārākumu. Florencijas “Fiorentina” pieveica Genujas “Sampdoria” – 2:1, “Genoa” un “Bologna” mačā vārti netika gūti, “Sassuolo” 95. minūtē iesita savos vārtos un zaudēja “Parma” ar 0:1, “Napoli” palika mazākumā un zaudēja “Cagliari” – 0:1, tikmēr “Spal” piekāpās “Lecce” 1:3.