Neimāra pāreja uz “Real” varētu izmaksāt pat 400 miljonus eiro

Neimāŗs, sportazinas.com
Foto: EPA

Spānijas futbola grands Madrides “Real” nākotnē vēlas iegūt savā īpašumā brazīlieti Neimāru, kurš tikai šovasar no “Barcelona” par pasaules futbola transfēra rekordsummu 222 miljoniem pārcēlās uz Parīzes “Saint-Germain” rindām, vēsta spāņu laikraksts Marca.

Uzbrucējs ir viena no komandas transfēru prioritātēm. Tiek lēsts, ka šāda pāreja “Real” varētu izmaksāt ap 400 miljoniem eiro.

PSG klubam tuvu stāvoši avoti apgalvo, ka tā prezidents Nasers El Kelaifi nevēlas pārdot Neimāru, piebilstot gam, ka Madrides rindās ir virkne spēlētāju, kas varētu interesēt PSG vadību. Kā viens no piemēram tika minēts Krištianu Ronaldu. Kuluāros izskanējusi informācija, ka Ronaldu pieprasījis “Real” pazemināt viņa izpirkuma maksu, lai viņš varētu pārcelties uz kādu citu klubu.

Skaidrs, ka “Real” noformēt Neimāra transfēru būs ļoti grūti, bet klubs apņēmies to izdarīt ne vēlāk kā līdz 2019.gadam.

Tikmēr Madrides sīvākā konkurente “Barcelona” paziņojusi par Brazīlijas kluba “Palmeiras” kolumbiešu aizsarga Jeri Mina iegādi. Šis darījums “Barca” izmaksāja 11,8 miljonus eiro.

Aizsargs ar klubu noslēdzis līgumu uz piecām ar pusi sezonām un izpirkuma maksa noteikta 100 miljonu eiro apmērā.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar