Neimara sāgas beigas – PSG un “Barcelona” nespēj vienoties par futbolista pāreju

Neimars, sportazinas,com
Neimars | Foto: Andrej Isakovic / AFP

Spānijas futbola grands “” un Francijas vienība Parīzes “Saint-Germain” (PSG) nav spējušas vienoties par Neimara pāreju.

Kā ziņo prestižais Ziemeļamerikas medijs ESPN, tad “Barcelona” ir atmetusi cerību šajā vasarā pastiprināties ar brazīliešu uzbrucēju, jo komanda nav spējusi vienoties ar PSG par Neimara pāreju. Šīs sarunas varētu tikt atjaunotas nākamajā vasarā.

Jau ziņots, ka “Barcelona” izteikusi divus piedāvājumus PSG vadībai. Pirmajā variantā “Barcelona” par 40 miljoniem eiro izīrē Neimaru, bet PSG uz vienu sezonu iegūst francūzi Dembelē.

Otrais scenārijs paredzēja, ka “Barcelona” par 40 miljoniem eiro izīrēs 27 gadus veco brazīlieti uz vienu sezonu, bet tās noslēgumā Spānijas klubs obligāti iegādājas uzbrucēju par 170 miljoniem eiro.

ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās tieši no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par