Neimāram vārti un sarkanā, PSG brīnumaini atspēlējas

23/10/2017 00:39

Svētdien 22.oktobrī Parīzes “Saint-Germain” (PSG) viesos ar rezultātu 2:2 nospēlēja neizšķirti ar savu niknāko sāncensi Marseļas “Olympique”. PSG spēles laikā divas reizes atspēlējās, pēdējo no tām vien spēles kompensācijas laikā.

Spēli labāk uzsāka “Olympique” un ilgi nebija jāgaida arī līdz pirmajiem vārtiem. Tos 16.minūtē guva Luiss Gustavo un rezultāts uz tablo rādīja 1:0 Marseļai par labu.

PSG uzreiz pēc zaudētajiem vārtiem metās uzbrukumā. Marseļai ilgu laiku izdevās veiksmīgi aizsargāties, taču 33. minūtē PSG rezultātu izlīdzināja. Bumbu soda laukumā ar muguru pret vārtiem saņēma Adrjēns Rabio, kurš atrada uzbrukuma turpinājumu un piespēlēja Neimāram. Viņš vienā pieskārienā raidīja bumbu pret tālā vārtu staba iekšpusi – 1:1.

Otrajā puslaikā vairākus momentus uz Marseļas vārtiem izveidoja PSG. Vienā no tām, nepiemērojot 11 metru soda sitienu, iespējams, kļūdījās tiesneši. Žordans Amavī teicami soda laukumā atbruņoja Kilianu Mbapē, taču mirkli pēc tam nejauši nospēlēja ar roku. Kopumā otrajā puslaikā spēles temps bija krities, līdz 78. minūtē PSG vārtos bumbu raidīja Floriāns Tovēns – 2:1.

Pēc astoņām minūtēm Marseļas spēlētājs Lukass Okamposs izprovocēja Neimāru uz pārkāpumu, kurš saņēma otro brīdinājumu, jeb sarkano kartīti. Brīnumainā kārtā PSG tomēr izdevās izglābties no pirmā zaudēju šosezon, jo mazākumā tiešo brīvsitienu 30 sekundes līdz kompensācijas laika beigām izpelnījās Kavani. Viņš pats to arī realizēja un beigu rezultāts – 2:2.

Marseļas “Olympique” klasikā nebija uzvarējusi jau sešus gadus jeb 14 spēlēs pēc kārtas (0-2-12, vārti 11:32).