Neimars atsvaidzina pagājušajā sezonā gūto pēdas savainojumu (VIDEO)

24/01/2019 10:20

“Ligue 1” čempione futbolā Parīzes “Saint-Germain” (PSG) trešdien Francijas kausa 1/16 finālā mājās ar 2:0 (1:0) pārspēja citu valsts augstākās līgas klubu “Strasbourg”, tomēr spēles otrajā puslaikā laukumu priekšlaicīgi savainojuma dēļ bija spiests pamest PSG lielākais spīdeklis Neimars.

Pasaulē dārgākais futbolists Neimars kādā spēles epizodē pēc pretinieku komandas spēlētāja noteikumu pārkāpuma 62. minūtē pameta laukuma. PSG vēlāk ziņoja, ka pirmie medicīniskie izmeklējumi liecina par pēdas savainojuma, kas brazīlieti nomocīja jau pagājušajā sezonā, atsvaidzināšanu. Tuvāko dienu laikā tiks veiktas padziļinātas pārbaudes.

Atgādinām, ka pagājušā gada martā Neimars priekšlaicīgi noslēdza sezonu un uzbrucējam pēc pēdas lūzuma bija nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, kuras laikā PSG zvaigznes pēdā tika ievietota skrūve. Neimars laukumā atgriezās neilgi pirms Pasaules kausa finālturnīra Krievijā, kur viens no Brazīlijas izlases līderiem tomēr nespēja parādīt no sevis gaidīto sniegumu.

PSG 12. februārī paredzēta pirmā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēle pret Mančestras “United”. Informācija par to, vai Francijas grandam šajā mačā nevarēs palīdzēt Neimars, pagaidām nav pieejama.

26 gadus vecais brazīlietis šosezon “Ligue 1” turnīrā izcēlies ar 13 precīziem sitieniem (+ sešas piespēles), kas ir ceturtais labākais rādītājs. Līderis šajā rādītājā ar 17 vārtiem ir Neimara komandas biedrs Kilians Mbapē.