Neimārs atzīst spriedzi ar Kavani un asaras ar Mesi

Neimārs un Edinsons Kavani
@brfootball

Pazīstamais Brazīlijas izlases futbolists Neimārs intervijā dzimtenes televīzijas kanālam “Globo” pastāstījis par valdošo spriedzi “Paris Saint-Germain” komandā un pavadīto laiku “Barcelona”.

“Tas (konflikts ar Kavani. aut.piez.) tika uztaisīts skaļā, nekā tas patiesībā bija. Protams, spriedze starp mums abiem valdīja, tomēr to atrisinājām visai ātri. Trīs dienas pēc notikušā, mēs visi apsēdāmies un izrunājām. Mēs abi esam lieliski spēlētāji, bet tai pat laikā, tikai cilvēki.”

“Ziņas par konfliktu bija krietni pārspīlētas. Lai medijiem būtu to stāstu vieglāk pārdot. Cilvēki pārspīlē stāstus un runā par lietām, ko viņi nezina.”

Šajā sezonā Neimārs Francijas čempionātā guva 19 vārtus, tikmēr Urugvajas izlases uzbrucējs Edisons Kavani atzīmējās ar 25 rezultatīviem sitieniem. Šajā sezonā “Paris Saint Germain” izdevās tikt pie divām trofejām – Francijas Līgas kausa un Francijas čempionāta titula.

Vēl intervijā 26 gadus vecais futbolists atcerējās par savu aizvadīto laiku “Barcelona” vienībā. Neimārs uzsvēra, ka savulaik šaubas par savu sniegumu un iejušanos Katalonijas komandā, kliedējis futbola superzvaigzne Lionels Mesi.

Neimārs atcerējās sarunu kādā no 2013. gada spēlēm, kad Brazīlijas futbolistam gadījās slikts pirmais puslaiks: “Mesi redzēja, ka es pa pusei raudāju un man pirmajā puslaikā neveicās. Mesi pienāca pie manis un sacīja: “Tev jābūt tev pašam. Spēlē savu futbolu un neļauj, ka tevi iebiedē.””

“Ticiet vai nē, bet spēlējot ar tik daudzām zvaigznēm, tas iedragā tavu pārliecību. Par to man nedaudz kauns. Tomēr, aprunājoties ar Mesi, es to neņēmu sevī, sāku spēlēt savu futbolu un parādīt pārliecību.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar