Neimars februārī boikotēja vienu PSG treniņu

26/02/2020 20:08

Francijas futbola granda Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs Neimars šajā mēnesī izrādījā neapmierinātību ar komandas treneru lēmumiem no boikotēja vienu treniņu, ziņo medijs “L’Equipe“.

Incidents norisinājās 13. februārī. Iepriekšējā dienā brazīlietis nepiedalījās Francijas kausā ceturtdaļfināla mačā pret “Dijon” (6:1), viņam tā bija ceturtā izlaista spēle pēc kārtas. Nākamajā dienā Neimaram bija jāpiedalās treniņā, taču uzbrucējs pavēstīja galvenajam trenerim Tomasam Tuhelam, ka viņam nepieciešams atpūsties.

Ka viens no Neimara motīviem tiek minēta brazīlieša neapmierinātība ar trenera teikto pēc panākuma par “Dijon“. Proti, treneris izteica šaubas par to, vai futbolists būs gatavs piedalīties UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla mačā pret Dortmundes “Borussia”.

Spēle norisinājās 18. februārī un noslēdzās ar PSG zaudējumu izbraukumā ar 1:2. Neimars nospēlēja visas 90 minūtes un guva komandas vienīgos vārtus.

Atbildes spēle Čempionu līgā tiks aizvadīta 11. martā.