Neimars iesūdz tiesā “Barcelona”

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: ESPN

Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs iesūdzējis tiesā savu bijušo klubu “Barcelona” ar mērķi atgūt algas daļu, kas viņam netika izmaksāta pēc pārejas uz Francijas grandu, vēsta “Diario Sport”.

Uzbrucējs apsūdz kluba vadību, ka tā neesot izmaksājusi viņam līguma pagarināšanas bonusa otro daļu un procentus par maksājuma kavējumu. Viņaprāt, kopējā parada summa ir ap 3,5 miljoniem eiro. Neimars uzskata, ka “Barcelona” mēģina atriebties viņam par kluba pamešanu. Tāpat tiek ziņots, ka brazīlietis gatavs atsaukt sūdzību, ja Katalonijas vienība norēķināsies ar viņu līdz 2020. gada vasarai.

Šis nav pirmais gadījums, kad Neimars mēģina piedzīt naudu no sava bijušā darba devēja. Septembra beigās uzbrucējs vērsās tiesā, jo komanda viņam izmaksāja tikai 22 no 40 miljoniem par līguma pagarināšanu 2016. gadā.

“Barcelona” nepiekrita šķirties no lielas naudas un vērsās tiesā ar pretprasību. Proti, Katalonijas klubs pauda viedokli, ka parakstīšanas bonuss tiktu izmaksāts pilnā apmērā tikai tajā gadījumā, ja Neimars paliktu komandā līdz līguma beigām. Ņemot vērā to, ka jau 2017. gada uzbrucējs pārcēlās uz PSG, tad viņam pienāktos nauda tikai par vienu gadu un “Barcelona” pieprasīja atgriezt atpakaļ daļu no tiem 22 miljoniem, kas jau bija pārskaitīti brazīlietim.

Toreiz Neimars atsauca savu prasību, lai uzlabotu attiecības ar “Barcelona”. Ik pa laikam paradījās baumas par viņa iespējamo atgriešanos Barselonā, taču pagaidām pārrunas starp Katalonijas klubu un PSG nav bijušas veiksmīgas.

Brazīlietis ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divu iepriekšējo sezonu laikā PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas Neimars pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Šovasar “Barcelona” izteikusi vairākus piedāvājumus par Neimara iegādi, taču tie tika noraidīti. Situāciju sarežģīja līdzekļu trūkums Katalonijas kluba budžetā, jo vasaras laikā spēlētāju iegādei tika iztērēti vairāk nekā 200 miljoni eiro.

Šosezon Neimars piedalījies astoņos Francijas čempionāta mačos, kuros guvis sešus vārtus. Ar 39 punktiem 16 spēlēs PSG ieņem pirmo vietu. Savukārt UEFA Čempionu līgā Neimars aizvadījis vien divus mačus, atzīmējoties ar vienu vārtu guvumu. Tikmēr ČL Parīzes klubs tika pie pieciem panākumiem sešās cīņās un pārliecinoši iekļuva astotdaļfinālā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par