Neimars neierodas uz PSG treniņu, klubs sola sankcijas

Neimars, sportazinas.com
Neimars
Foto: Coupe de France

Francijas futbola granda Parīzes “Saint Germain” () uzbrukuma līderis nav ieradies uz treniņu, ziņots kluba mājas lapā.

“8. jūlijā mūsu spēlētājam Neimaram bija jāierodas, lai turpinātu pirmssezonas gatavošanos kopā ar komandu. PSG vēlas atzīmēt, ka Neimars nav laicīgi ieradies iepriekš norunātajā vietā, un tas viss notika bez atļaujas. Klubs nožēlo par šo situāciju un rīkosies atbilstoši situācijai,” teikts PSG paziņojumā.

Iepriekš tika vēstīts, ka pats brazīlietis vairs nevēlas spēlēt komandas rindās, jo čempionāta līmenis ir zems, un arī pati Parīze kā pilsēta spēlētāju īpaši neuzrunājot. Ja agrāk tika runāts, ka PSG vadība bija gatava darīt visu, lai 27 gadus vecajam Neimaram izpatiktu, tad tagad klubs ir gatavs izskatīt piedāvājumus par futbolistu.

Interesi par uzbrucēju izrādīja Mančestras “United”, Madrides “Real”, “Barcelona”, ka arī citas komandas. Ja būtu jāizvēlas starp diviem Spānijas grandiem, tad kluba prezidents Nasers Al-Helaifi labprāt lemtu par labu “Real”. Funkcionārs joprojām atceras, ka 2017.gadā katalāņi mēģināja iegādāties komandas Itālijas pussargu Marko Verati, kaut PSG vadība bija pateikusi, ka futbolists nepārdodas.

PSG jau mēģināja pārdot Neimaru, cerot saņemt 300 miljonus eiro no “Barcelona”, taču piedāvājums netika saņemts. Tagad PSG brazīlieša vērtību ir nolaidusi līdz 130-150 miljoniem eiro, kā arī no komandas, kura vēlēsies iegūt Neimaru tiks pieprasīti divi spēlētāji. Pirms divām sezonām uzbrucējs par 222 miljoniem eiro pārnāca uz Francijas galvaspilsētas vienību tieši no “Barcelona”.

Jau ziņots, ka Neimars jūnija sākumā Brazīlijas izlases pārbaudes mačā pret Kataru iedzīvojās potītes savainojumā, kura dēļ uzbrucējs nevarēja palīdzēt Brazīlijas izlasei “Copa America” kausā.

Tā nebija pirmā trauma Neimaram šosezon. Brazīlieties jau pirms tām izlaida trīs mēnešus, kad janvārī atsvaidzināja iepriekš gūto potītes savainojumu. Arī pērn traumas ārstēšana Neimaram aizņēma trīs mēnešus, bet viņš atgriezās uz Pasaules kausa izcīņu, kur gan demonstrēja blāvāku sniegumu nekā ierasts.

Papildu traumām un apsūdzībai izvarošanā Neimara karjeru piemeklējušas citas ķibeles. Pēc šīs sezonas Francijas kausa fināla spēles, kurā Neimara pārstāvētā Parīzes “Saint-Germain” cieta zaudējumu, viņš iedunkāja līdzjutēju, par ko vēlāk saņēma trīs spēļu diskvalifikāciju.

Neimars aizvadīja savu otro sezonu PSG. Viņš visu turnīru ietvaros 28 spēlēs guva 23 vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par