Neimars netiks iekļauts PSG pieteikumā uz Francijas čempionāta pirmās kārtas spēli

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: ESPN

Francijas granda Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs nepiedalīsies komandas rītdienas mačā pret Nīmas “Olympique”, vēsta ESPN žurnālists Džonatans Džonsons.

Informāciju apstiprināja PSG sporta direktors Leonardo, kurš norādījis, ka tas ir organizācijas pieņemtais lēmums. Funkcionārs atzīmējis, ka sarunas starp Neimaru un PSG joprojām turpinās, bet abas puses pagaidām nav vienojušās.

Francijas čempione PSG spēli pret “Olympique” aizvadīs rītdien plkst. 22:00

Jau iepriekš vēstīts par Neimara nevēlēšanos pārstāvēt PSG, jo uzbrucēju neapmierina nedz Francijas čempionāta līmenis, nedz pati Parīze. Jūlija vidū brazīlietis neieradās uz komandas pirmssezonas nometni, pievienojoties vienībai nedēļu vēlāk. PSG izplatīja paziņojumu, ka nosoda uzbrucēja rīcību un rīkosies atbilstoši situācijai, taču nekādas sankcijas nesekoja.

Interesi par Neimaru izrādījuši vairāki Eiropas grandi, bet pats 27 gadus vecais uzbrucējs paziņoja, ka viņa interešu lokā ietilpst Turīnas “Juventus”, Minhenes “Bayern”, vai arī kāda no divām Spānijas komandām – Madrides “Real” vai “Barcelona”.

Tieši Katalonijas komanda tiek uzskatīta par galveno kandidāti uz uzbrucēja iegūšanu. Medijs “Sky Sports Germany” ziņoja, ka lai iegūtu brazīlieti, “Barcelona” ir gatava šķirties no 100 miljoniem eiro, ka arī iekļaut darījumā divus futbolistus. Spānijas vienība prezentēja PSG sarakstu ar sešiem spēlētājiem, no kuriem Francijas grands var izvēlēties divus. Tajā ir iekļauti Filipe Koutinju, Ivans Rakitičs, Nelsons Semedu un vēl trīs spēlētāji.

Neimars jau iepriekš pārstāvējis “Barcelona” pirms kļūšanas par PSG futbolistu. 2017. gadā Francijas vienība par Brazīlijas izlases futbolistu samaksāja pasaules tranfēru rekordu – 222 miljonus eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par