Neimars pēc vārtu guvuma godina Braienta piemiņu (FOTO)

26/01/2020 23:57

Šovakar vairākās Eiropas futbola līgās norisinājās spēles ar grandu dalību.

Francija

Čempionāta līdervienība Parīzes “Saint-Germain” pārspēja “Lille” ar 2:0. Abus vārtus uzvarētāju labā guva brazīlietis Neimars, kurš pēc viena no goliem parādīja skaitli 24. Tādējādi uzbrucējs godināja Kobe Braienta piemiņu, kurš šodien gāja bojā helikoptera avārijas rezultātā. Karjeras laikā amerikānis spēlēja ar 8. un 24. numuru.

PSG komanda aizvadījusi 21 spēli, iekrājot 51 punktu. Galvaspilsētas vienība apsteidz otrajā vietā esošo Marseļas “Olympique” par desmit punktiem.

Itālija

Pirmo neveiksmi šogad piedzīvoja līdere Turīnas “Juventus”, ar 1:2 zaudējot “Napoli”. Pirms šī mača Neapoles komanda atradās vien 14. pozīcijā, kas netraucēja spēles pastarītei svinēt uzvaru. Otrajā periodā pēc Pjotra Zelinska un Lorenzo Insinje vārtu guvumiem rezultāts bija 0:2, savukārt pamatlaika pēdējā minūtē Krištianu Ronaldu samazināja deficītu līdz minimumam.

Par šo rezultātu noteikti priecājas Milānas “Inter” futbolisti, kuri nospēlēja neizšķirti ar “Cagliari” – 1:1. “Inter” ieņem otro vietu, tagad Milānas klubu no “Juventus” šķir trīs punkti. Turīnas vienībai pārtrūka piecu uzvaru sērija Itālijas čempionātā.

Spānija

Madrīdes “Real” kļuva par Spānijas čempionāta līderi pēc grūtās uzvaras izbraukumā pār “Vallaidolid” ar rezultātu 1:0. 78. minūtē precīzs bija aizsargs Načo, ar kura vārtu guvumu pietika uzvarai. Tagad “Real” kontā ir 46 punkti 21 mačā, savukārt otrajā vietā esošai “Barcelona” – 43 punkti. Vakar Katalonijas komanda paklupa pret “Valencia” ar 0:2.