Neimars savainojuma dēļ nevarēs piedalīties UEFA ČL spēlē pret savu bijušo komandu

09/03/2021 18:20
Neimars

Francijas futbola klubam Parīzes “Saint-Germain” (PSG) savainojuma dēļ trešdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla otrajā spēlē nevarēs palīdzēt brazīliešu zvaigzne Neimars, otrdien ziņo komanda.

29 gadus vecais Neimars kājas muskuļa traumu guva 10.februāra Francijas kausa mačā. Šī iemesla dēļ viņš sešas dienas vēlāk nevarēja doties laukumā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā duelī pret savu bijušo klubu “Barcelona”, kas cieta zaudējumu ar 1:4.

Trešdien Spānijas grands viesosies Parīzē, bet Neimaram nebūs iespēja spēkoties pret vecajiem komandas biedriem. Otrdien PSG paziņoja, ka Neimars turpina atlabt un strādāt individuāli. Tāpat trešdien laukumā nedosies ceļgala savainojumu guvušais Huans Bernats. Tikmēr Moizem Kenam pagājušajā nedēļā noteica saslimšanu ar Covid-19. Šosezon Neimars visos turnīros PSG komandas rindās aizvadījis 18 spēles, kurās izcēlies ar 13 vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Viņš šosezon daudz spēļu izlaidis savainojumu dēļ.

Otrdien UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā otro spēli aizvadīs Turīnas “Juventus” – “Porto” un Dortmundes “Borussia” – “Sevilla”. “Porto” komanda pirmo maču uzvarēja ar 2:1, bet Dortmundes klubs ar 3:2. Atbildes mači astotdaļfinālā gaidāmi 9., 10., 16. un 17.martā. Ceturtdaļfinālā iekļūs tā komanda, kas divu spēļu summā izcīnīs uzvaru. Ceturtdaļfinālu un pusfinālu izloze paredzētas 19.martā.

Fināla spēle Stambulā plānota 29.maijā. Turcijas lielākajā pilsētā Čempionu līgas finālam bija jānotiek jau pērn, bet Covid-19 izplatības dēļ izšķirošās spēles tika aizvadītas Lisabonā. Čempionu līgas uzvarētāja nodrošinās sev vietu nākamās sezonas pamatturnīrā. Tāpat čempioniem UEFA Superkausā būs jāspēkojas ar Eiropas līgas čempioni. Klubs, kas šosezon uzvarēs Čempionu līgā, nodrošinās sev vietu arī FIFA Klubu pasaules kausā. Pērn Čempionu līgas finālā Minhenes “Bayern” Lisabonā ar 1:0 uzvarēja PSG.