Neimars tiek apsūdzēts sievietes izvarošanā

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: ESPN

Brazīlijas izlases un Francijas futbola flagmaņa Parīzes “Saint-Germain” (PSG) spīdeklis tiek apsūdzēts sievietes izvarošanā, ziņo ASV medijs “ESPN”.

Incidents esot noticis maijā Francijā, liecina Brazīlijas policijas rīcībā esošais dokuments. Pēc notikušā Neimars savā “Instagram” kontā publicējis septiņu minūšu video, kurā skaidro, ka ar cietušo esot komunicējis draudzīgā veidā.

27 gadus vecais uzbrucējs uzskata, ka tas ir izspiešanas mēģinājums, papildinot viņa tēva un aģenta teikto Brazīlijas televīzijā.

Pēc medija rīcībā esošā dokumenta incidents noticis šī gada 15. maijā Parīzes viesnīcā. Nezināmā sieviete pie policijas vērsusies sestdien, kur atklājusi, ka pēc sarakstes ar futbolistu viņi tikušies dzīvē. Sieviete teica, ka Neimāra pārstāvis nopircis viņai biļeti uz Parīzi un rezervējis viesnīcas numuriņu. Viņa atklāja, ka Neimars pie viņas ieradies “piedzēries”. Futbolists esot kļuvis agresīvs un sācis seksuālu uzmākšanos.

Ziņojumā teikts, ka sieviete pēc divām dienām devusies prom no Parīzes, taču Francijas policijā neesot vērsusies ar iesniegumu, jo bijusi satriekta. Tāpat sievietei izmeklēšanas ietvaros bija jāiziet medicīniskās pārbaudes.

Neimars par notikušo izteicās: “Nekas nenotika, viesnīcas numuriņā bija tikai attiecības starp sievieti un vīrieti. Nākamajā dienā nekas nenotika. Ceru, ka izmeklētāji izlasīs ziņas un viss tiks atrisināts.”

Futbolists tēvs Brazīlijas televīzijā atklāja, ka starp Neimaru un sievieti bijušas mierīgas seksuālas attiecības bez vardarbības: “Šis ir smags brīdis un, ja to drīzumā neatrisinās, tad sekas var būt briesmīgas. Ja būs nepieciešams, tad mans dēls parādīs visas sarakstes ar šo sievieti.”

Neimars uz PSG no Spānijas granda “Barcelona” pārcēlās pirms diviem gadiem par pasaules futbola transfēru rekordu 222 miljoniem eiro.

Divu sezonu laikā viņš kļuvis par divkārtēju Francijas čempionu un ieguvis vairākus lokālā līmeņa kausus, bet šosezon vietējā čempionātā traumu dēļ piedalījās vien 14 mačos, tiesa, atzīmējoties ar iespaidīgu rezultivitāti – 13 vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. UEFA Čempionu līgā viņam sešos mačos pieci vārti un divas piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par