Neimars un Mbapē gūst pa diviem vārtiem PSG panākumā, “Inter” pārtrauc “Juventus” uzvaru sēriju

03/04/2022 23:54
Parīzes Saint Germain

Šovakar visās Eiropas vadošajās līgas norisinājās kārtējās spēles.

Anglija

Totenhemas “Hotspur” ar 5:1 sagrāva Ņūkāslas “United”, svinot trešo uzvaru pēc kārtas. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts 1:1, savukārt nākamajās 45 minūtēs viesu vārtos ielidoja četras bumbas. Visus piecus uzvarētāju vārtus guva pieci dažādi futbolisti. Vēl vienā spēlē Vesthemas “United” ar 2:1 apspēlēja “Everton”.

Spānija

“Barcelona” smagā cīņā ar 1:0 pieveica “Sevilla”. Par vienīgo vārtu autor 72. minūtē kļuva Pedri, Barselonas klubam svinot sesto uzvaru pēc kārtas.

Citās spēlēs Bilbao “Athletic” pārspēja “Elche” ar 2:1, “Betis” ar 4:1 apspēlēja “Osasuna”, bet vēl divos mačos uzvarētāja netika noskaidrota – “Granada” un “Rayo Vallecano” nospēlēja 2:2, bet “Valencia” un “Cadiz” – 0:0.

Itālija

Milānas “Inter” ar 1:0 uzvarēja Turīnas “Juventus”, pārtraucot pretinieku četru uzvaru sēriju Itālijas čempionātā. Vienīgos vārtus pirmā puslaika kompensācijas laikā guva Hakans Čalhanoglu, realizējot 11 metru soda sitienu.

Vēl “Fiorentina” ar 1:0 pieveica “Empoli”, “Atalanta” ar 1:3 zaudēja “Napoli”, “Udinese” sagrāva “Cagliari” ar 5:1, ar “hat-trick” atzīmējoties portugāļu uzbrucējam Beto, bet “Sampdoria” piekāpās “Roma” ar 0:1.

Francija

Turnīra līdere Parīzes “Saint-Germain” ar 5:1 sagrāva “Lorient”. Pa diviem vārtiem guvuši Kilians Mbapē un Neimars, vēl vienu golu iesita Mesi,

“Strasbourg” ar 1:0 apspēlēja “Lens”, “Clermont” saspringtā cīņā ar 2:3 zaudēja “Nantes”, “Metz” ar 1:2 piekāpās “Monaco”, ar identisku rezultātu noslēdzās spēle starp “Montpellier” un “Brest”. “St. Etienne” zaudēja Marseļas “Olympique” ar 2:4, “Troyes” svinēja uzvaru pār “Reims” ar 1:0, bet “Lyon” bija pārāka pār “Angers” – 3:2.

Vācija

“Augsburg” ar 3:0 pārspēja “Wolfsburg”, bet Minhenglādbahas “Borussia” un “Mainz” nospēlēja neizšķirti 1:1.