Neimars vēlas piedzīt no “Barcelona” iespaidīgu naudas summu

Neimars, sportazinas.com
Neimars | Foto: FC Barcelona

Francijas futbola granda Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs ieradies Spānijā, lai piedalītos tiesas procesā pret savu bijušo komandu “Barcelona”, ziņo “Mundo Deportivo”.

Strīda iemesls ir bonuss par līguma pagarināšanu 2016. gadā. Toreiz brazīlietis parakstīja jaunu kontraktu līdz 2022. gadam. Tajā tika iekļauts punkts par parakstīšanas bonusu 40 miljonu eiro apmērā. Šo naudu “Barcelona” bija jāizmaksā Neimaram 2017. gadā, taču uzbrucējs saņēma tikai 22 miljonus un tagad pieprasa atlikušo daļu.

“Barcelona” nepiekrīt šķirties no naudas un vērsusies tiesā ar pretprasību. Proti, Katalonijas klubs pauž viedokli, ka parakstīšanas bonuss tiktu izmaksāts pilnā apmērā tikai tajā gadījumā, ja Neimars paliktu komandā līdz līguma beigām. Ņemot vērā to, ka jau 2017. gada uzbrucējs pārcēlās uz PSG, tad viņam pienākas nauda tikai par vienu gadu un “Barcelona” pieprasa atgriezt atpakaļ daļu no tiem 22 miljoniem, kas jau ir pārskaitīti brazīlietim.

Tiesas sēde norisināsies rītdien plkst. 10:30 pēc Latvijas laika. Tiek ziņots, ka sākotnēji tā tika plānota 31. janvārī, taču Francijas klubs atteicās ļaut “Barcelona” iepazīties ar kontraktu starp PSG un Neimaru.

Brazīlietis ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas Neimars pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Šovasar “Barcelona” izteikusi vairākus piedāvājumus par Neimara iegādi, taču tie tika noraidīti. Situāciju sarežģīja līdzekļu trūkums Katalonijas kluba budžetā, jo vasaras laikā spēlētāju iegādei tika iztērēti vairāk nekā 200 miljoni eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par