“Neizšķirts ir sliktāk par zaudējumu” – Zutis atkal apsver karjeras beigšanu

18/02/2024 12:57
Nokopēts
Kristaps Zutis

Rīgā ticis aizvadīts kārtējais “King of Kings” (KOK) cīņu vakars . Vienā no centrālajiem dueļiem smagsvaru (120,2 kg) kategorijā Kristaps Zutis cīnījās neizšķirti ar poli Janu Pelaku.

Zutim šī bija otrā cīņa pret Pelaku. Iepriekš viņi oktobrī tikās KOK šovā Tallinā, uzvaru svinot Pelakam. Cīņa toreiz gan norisinājās pēc kikboksa noteikumiem, bet šoreiz Zutis un Pelaks aizvadīja revanša dueli, ievērojot boksa principus. Zutim gan neizdevās pieveikt poli, par ko viņš pēcāk bija vīlies.

Neizšķirts ir sliktāk par zaudējumu! Man nav kauns, bet jūtos kā sūds,” savā vietnes “X” kontā rakstīja Zutis. “Es nezinu šobrīd, vai vēl kāpšu ringā. Nesaku, ka beidzu boksēties, bet nezinu, vai vēlreiz šo gribētu.”

Jāpiemin, ka Zutis jau 2020. gada novembrī jau paziņoja par karjeras beigšanu, bet pēc nedaudz vairāk kā pavadītām divām nedēļām “pensijā” viņš paziņoja par atgriešanos sportā. Līdzīgi Zutis rīkojās pagājušā gada jūnijā, kad viņš Šveices pilsētā Bāzelē piedzīvoja zaudējumu cīņā par Pasaules boksa federācijas (WBF) jostu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām