Nepārspētais UFC čempions Nurmagomedovs tiek atzīts par gada zvaigzni sportā

19/12/2020 12:57

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) nepārspētais čempions vieglajā svara kategorijā Habibs Nurmagomedovs atzīts par gada zvaigzni sportā britu medija BBC vērtējumā.

Krievu cīkstonis balsojumā apsteidzis zviedru kārtslēcēju Armandu Duplanti, amerikāņu basketbolistu Lebronu Džeimsu, amerikāņu golfa spēlētāju Dastinu Džonsonu, franču futbolisti Vendiju Renardu un īru bokseri Keitiju Teilori.

2019.gadā pasaules sporta zvaigznes titulu no BBC izpelnījās maratona skrējējs Eliuds Kipčoge.

“Šī balva man nozīmē ļoti daudz. Atzinība ir viena no lielākajām motivācijām dzīvē, tāpat kā sportā,” pēc balvas saņemšanas sociālajos tīklos atklāja pats Nurmagomedovs.

Habibs savas karjeras laikā izcīnījis 29 uzvaras, bet ne reizi nav piedzīvojis zaudējuma rūgtumu. Nesenajā cīņā viņš ar žņaugšanas paņēmienu pieveica Džastinu Geidži, trešo reizi karjerā sekmīgi aizstāvot čempiona titulu.

Pēc dueļa Habibs pavēstīja, ka noslēdz savu cīkstoņa karjeru, jo vairs neredz iemeslu cīnīties bez sava tēva, kurš šovasar devās aizsaulē. Nurmagomedovs noslēdzis savu profesionālā sportista karjeru neuzvarēts, kas ir nopietns pieteikums visu laiku izcilākā MMA cīkstoņa statusam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

27/02/2021 22:52

Lieliskais “Jame” un “YEKINDAR” sniegums ļauj “Virtus.pro” iekļūt “IEM Katowice 2021” finālā

“IEM Katowice 2021” “CS:GO” turnīra finālu sasniegusi Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvētā “Virtus.pro”. Latvietis jau otro dienu pēc kārtas demonstrēja fantastisku sniegumu, kas duetā ar komandas biedra Džami “Jame” Ali parādīto…