Nepilnas divas nedēļas pēc nokauta boksa cīņā miris krievu bokseris (VIDEO)

08/01/2022 13:52
Arests Sākjans

Nepilnas divas nedēļas pēc nokauta boksa cīņā miris krievu bokseris Arests Sākjans (6-3), sociālajos tīklos pavēstījusi viņa māsa Svetlana Petrosjana. Armēnijā dzimušais krievijas pilsonis Sākjans aizvadīja cīņu 26. decembrī pret Igoru Semerņinu (4-0), kura laikā Sākjans tika nokautēts.

Sportists nokrita uz boksa grīdas, bet pretinieks sāka svinēt uzvaru. Saprotot, ka Sākjans ilgi nespēj piecelties kājās, svinības beidzās, un viņš tika nogādāts slimnīcā, kur sportists nepilnas divas nedēļas atradās komā. Sākjanam bija smadzeņu tūska, taču viņa dzīvību diemžēl neizdevās glābt, bokserim tā arī nekad neatgūstot samaņu.

Par viņa situāciju sociālajos tīklos regulāri informēja Sākjana māsa, kura vakar paziņoja, ka viņas brālis slimnīcā ir miris.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…