Nereda un Misāns kļūst par Latvijas čempioniem 64 lauciņu dambretē

11/10/2021 15:01

Marija Magdalēna Nereda un Roberts Misāns aizvadītajā nedēļas nogalē Bauskā uzvarēja Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē, informē Latvijas Dambretes federācija. Bauskas kultūras centrā trīs dienu garumā no 8.oktobra līdz 10.oktobrim norisinājās cīņas par Latvijas čempiona titulu sievietēm un vīriešiem 64 lauciņu dambretē.

Fināla cīņās sieviešu konkurencē piedalījās deviņas dalībnieces un vīriešu konkurencē desmit dalībnieki. Turnīri norisinājās pēc riņķa sistēmas ar mikromačiem un apdomas laiku uz partiju 25 minūtes plus desmit sekundes katram gājienam. Sievietēm no paša turnīra sākuma vadībā izvirzījās nacionālā meistare Nereda, kura noturēja līdera pozīcijas līdz pašām beigām un pirmo reizi kļuva par Latvijas valsts čempioni ar izcīnītajiem 15 punktiem.

Otro un trešo vietu ar 14 punktiem dalīja divas dalībnieces un pēc papildus rādītājiem uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa vairākkārtējā Latvijas čempione, nacionālā lielmeistare Antra Valnere.Savukārt godalgoto trijnieku noslēdza arī vairākkārtējā Latvijas čempione, nacionālā lielmeistare Regīna Piroņena. Vīriešiem uz Latvijas čempiona titulu bija divi galvenie pretendenti, nacionālie lielmeistari Misāns un Guntars Purviņš. Atrodoties vadībā no turnīra sākuma līdz tā beigām, par Latvijas valsts čempionu ar izcīnītajiem 15 punktiem kļuva Misāns, kuram tas ir pirmais šāds tituls.

Otro vietu ar 14 punktiem izcīnīja Purviņš, kurš Latvijas čempiona godā bijis vairākas reizes. Par trešo pozīciju noritēja spraigas cīņas, kur noslēgumā to ar 12 punktiem izcīnīja talantīgais Kristers Lapiņš, kuram tas izdevās pirmo reizi un, pateicoties tam, viņam tiks piešķirts nacionālā meistara tituls.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…