Neskatoties uz baumām par iespējamo maiņu, Nilikinā priecīgs spēlēt “Knicks” sastāvā

Frenks Nilikina, sprotazinas.com
Frenks Nilikina | Foto: NBA/Knicks

Neskatoties uz izskanējušajām baumām par maiņu, franču saspēles vadītājs ir priecīgs būt Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” sastāvā.

Vairāki Ziemeļamerikas žurnālisti iepriekš bija uzzinājuši, ka “Knicks” izskata iespejas aizmainīt 20 gadus veco Nilikinā, kurš ir 2017. gada NBA drafta astotais numurs. Neskatoties uz to, Nilikinā fokusējas uz spēlēšanu “Knicks” sastāvā.

“Esmu priecīgs būt Ņujorkas vienībā,” žurnālistiem sacīja basketbolists. “Cenšos no katras situācijas paņemt maksimāli daudz. Joprojām velku “Knicks” formu un spēlēju šīs komandas sastāvā. Daudz strādāju, lai pašreizējā situācija būtu veiksmīga.”

Nilikinā NBA aizvadījis divas sezonas. Aizvadītajā viņš 43 spēlēs vidēji guva 5,7 punktus un atdeva 2,8 rezultatīvas piespēles. Izslēgšanas spēlēs viņš vēl nav paspējis uzspēlēt.

“Cenšoties “ieiet ritmā”. Esmu vesels un padaru daudz darba, lai pirms sezonas būtu vislabākajā formā, kādā vien varu būt,” sacīja Nilikinā, kuram nākamsezon būs lielāka konkurence par vietu sastāvā, jo klubam pievienojies Elfrīds Peitons, bet vēl vienību pārstāv talantīgais Deniss Smits. “Cīnīšos par vietu sastāvā un mēs viens no otra mācīsimies. Viegli nebūs nevienam.”

Nilikinā ir arī U18 Eiropas čempions Francijas izlases sastāvā 2016. gadā, bet 2014. gadā viņš triumfēja U16 Eiropas čempionātā, kas risinājās Latvijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par