Neskatoties uz paustajām bažām, Pasaules skriešanas čempionāts norisināsies plānotajā maršrutā

30/09/2023 17:49
Nokopēts
Pasaules čempionāta skriešanā medaļas

Neskatoties uz iepriekš izskanējušajām bažām, Pasaules skriešanas čempionāts norisināsies plānotajā maršrutā, aģentūrai LETA apstiprināja Aigars Nords.

Viņš sacīja, ka pašvaldība izpildījusi visu solīto un ceļa segums ir atbilstošs pasākuma norisei. “Jā, viss ir paspēts,” norādīja Nords, piebilstot, ka ne mirkli nav šaubījies par to, ka Rīga īstenos visas savas saistības attiecībā uz čempionāta norisi.Tāpat Nords sacīja, ka Pasaules skriešanas čempionāts ir unikāls notikums Baltijas vēsturē, kā arī pauda cerību, ka svētdien “kritīs daudz rekordu”.

LETA jau vēstīja, ka iepriekš sociālajos tīklos izskanējušas bažas, ka Rīga nav gatava nedēļas nogalē paredzētajam pasaules skriešanas čempionātam – tika publicēti momentuzņēmumi, kuros redzams, ka Slokas ielā pilnā sparā rit remontdarbi un nekas neliecina, ka drīzumā tur varētu skriet simtiem sportistu. Rīgas domē aģentūrai LETA solīja, ka līdz skrējienam remontdarbu posms tiks savests kārtībā.

Kā ziņots, nedēļas nogalē Rīgā notiks pasaules čempionāts skriešanā, kam pieteikušies vairāki simti elites līmeņa skrējēju, starp kuriem ir arī pieci pasaules rekordu īpašnieki. Sportisti cīnīsies par pasaules čempiontituliem jūdzes, piecu kilometru un pusmaratona distancēs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām