Nešs plāno izmantot Durantu visās piecās pozīcijās

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants | Foto: Mike Lawrie/AFP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” galvenais treneris atklājis, ka viņš plāno izmantot vienības zvaigzni Kevinu Durantu visās piecās pozīcijās.

Jau ziņots, ka augusta sākumā par “Nets” galveno treneri kļuva 48 gadus vecais NBA slavas zāles dalībnieks Nešs, kurš iepriekš piecus gadus strādāja par konsultantu Goldensteitas “Warriors” komandā, kā arī bija Kanādas izlases ģenerālmenedžeris.

Lēmums par Neša nozīmēšanu izpelnījās kritiku ASV basketbola vidē. Kā galvenais arguments tiek minēts tas, ka amerikānis nekad nav strādājis par treneri, un uzreiz uzticēt viņam darbu ar NBA komandu nav prātīgi. Daži Neša kļūšanā par “Nets” stūrmani saskatīja rasismu, norādot, ka neviens tumšādains cilvēks, lai cik viņš labs būtu kā basketbolists, nekad nesaņemtu iespēju vadīt NBA klubu bez pieredzes.

Iepriekš jautāts, vai viņš pievērš uzmanību kritikai, Nešs atbildēja noraidoši. “Esmu aizņemts, jo es regulāri kontaktēju ar saviem palīgiem un mēģinu būvēt komandu,” teica Nešs. Tāpat speciālists atklāja, ka viņš vēl nav runājis ar komandas zvaigznēm Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu. “Bet viņi abi zina, ka esmu vienā laivā ar viņiem.”

Savukārt podkāstā “Old man and the three” Nešs norādīja, ka Durants laukumā var tikt izmantots visai dažādi. “Kevins ar viņa augumu ir problēma katram pretiniekam. Viņš var spēlēt visām piecās pozīcijās un es plānoju viņu izmantot visās piecās pozīcijās,” teica “Nets” galvenais treneris.

2019./2020. gada sezonu Durants izlaida, jo 2019. gada finālsērijas laikā, vēl pārstāvot Goldensteitas “Warriors”, viņš guva smagu savainojumu un nevarēja spēlēt gandrīz viena gada garumā.

Aizvadītajā sezonā “Nets” ierindojās septītajā vietā Austrumu konferencē ar 35 uzvarām 72 spēlēs. “Play-off” pirmajā kārtā Bruklina atzina 2019. gada NBA čempiones Toronto “Raptors” pārākumu ar 0-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par