Neticamais Dončičs pret “Knicks” atjauno personīgo rezultativitātes rekordu (VIDEO)

28/12/2022 08:01
Luka Dončičs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” papildlaikā ar 126:121 pārspēja Ņujorkas “Knicks”.

Jāatzīmē, ka, par spīti Lukas Dončiča fantastiskajam sniegumam, Dalasa visu pamatlaiku pavadīja iedzinējos. Ceturtās ceturtdaļas izskaņā “Mavs” izdevās paveikt nelielu brīnumu un atspēlēties un sekundi pirms sirēnas Dončičs ar pustālo metienu panāca 115:115. Papildlaiks jau pagāja ar Dalasas iniciatīvu, komandai svinot uzvaru sarežģītā spēlē.

Slovēnis šajā mačā atjaunoja vairākus karjeras rekordus, atzīmējoties ar 60 punktiem (2p. 19/25, 3p. 2/6, s.m. 16/22). Viņš nospēlēja 47 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izcīnīja 21 atlēkušo bumbu, kas arī ir karjeras rekords, kā arī izdarīja desmit rezultatīvas piespēles, gūstot septīto “triple-double” šosezon.

Bertāns maču sāka rezervē, laukumā pavadīja 14 minūtes un 18 sekundes, realizējot vienu no trīs tālmetieniem un divus no trīs soda metieniem. Viņa kontā arī divas rezultatīvas piespēles.

Pretinieku komandā ar 33 punktiem izcēlās Kventins Graimss, 29 punktus guva un 18 bumbas zem groziem izcīnīja Džūliuss Rendls.

Dalasai tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas, nākamo maču komanda aizvadīs naktī uz 30. decembri plkst. 3:30 pēc Latvijas laika pret Hjūstonas “Rockets”.