Netiek izslēgta iespēja pārcelt Francijas atklātā čempionāta tenisā sākumu

04/04/2021 14:20

Francijas sporta ministre Roksana Marasinjanu paziņojusi, ka netiek izslēgta iespējamība pārcelt Francijas atklāto čempionātu tenisā jeb “Roland Garros” uz vēlāku laiku, pasaulē valdošās pandēmijas dēļ.

Pagājušajā gadā Francijas atklātajam čempionātam tenisā bija jārisinās maijā-jūnijā, taču tika pārcents uz septembri-oktobri. Šī gada turnīram paredzēts sākties 23. maijā.

“Mēs šobrīd aizvadam sarunas ar Francijas tenisa federāciju, kas rīko šo turnīru, lai izrunātu nepieciešamību mainīt atklātā čempionāta norises laiku.” ziņoja Francijas sporta ministre Marasinjanu. Tikmēr Francijas prezidents Emanuels Makrons trešdienas vakarā televīzijā paziņoja par jauniem ierobežojumiem, sakarā ar Covid-19 pandēmijas “trešo vilni”. Tie attiecās uz visu valsts teritoriju un sākot ar nedēļas nogali tika izsludināti jauni pašizolācijas noteikumi uz gaidāmajām četrām nedēļām.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/05/2021 13:07

“Celtics” piedzīvo murgu – sezona beigusies vienam no līderiem

Vienam no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” vadošajiem spēlētājiem Džeilenam Braunam traumas dēļ sezona ir beigusies. Uzbrucējam konstatēts kreisās rokas plaukstas locītavas saišu plīsums. Šonedēļ basketbolistam tiks veikta…