“Nets” basketbola apskatnieks: Kurucam būtu jāsavāc visas Kraba minūtes

Rodions Kurucs, sportazinas.com
Rodions Kurucs. Foto: AFP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” basketbola apskatnieks Hanters Kečkerians paudis, ka, viņaprāt, latviešu uzbrucējam Rodionam Kurucam būtu jāsavāc visas viņa komandas biedra Alena Kraba minūtes.

Viņš “Hoop-Ball” podkāstā (12:25) sacīja, ka pēc viņa domām latvietim ir liela loma “Nets” vienībā. “Nedomāju, ka Krabs ir vērtīgs spēlētājs “Nets” rotācijā un pēc manām domām viņš daudz nepalīdz komandai, tādēļ Kurucam vajadzētu savākt visas viņa minūtes.”

Šosezon Krabs vidēji laukumā pavada 26,1 minūti un sezonas ievadā viņa trauma būtībā pavēra daudz lielākas iespējas spēlēt Kurucam, kurš savukārt vidēji laukumā bijis 20,9 minūtes.

Tāpat, spekulējot iespējamiem “Nets” maiņas darījumiem, Kečkerians izteica versiju, ka “Nets” varētu maiņas darījumā iesaistīt pērnā gada “Nets” visaugstāk izraudzīto spēlētāju Džananu Musu. “Es viņā neredzu lielu potenciālu un uzskatu, ka īstais “Nets” ķēriens pērnā gada draftā bija Kurucs, nevis viņš.”

Musu pagājušā gada draftā “Nets” izvēlējās ar 29 numuru, kamēr Kurucs tika izraudzīts ar 40. numuru.

Jau ziņots, ka Kurucs nepiedalījās iepriekšējā “Nets” spēlē pret Portlendas “Trail Blazers”. Pēc spēles galvenais treneris Kenijs Atkinsons neteica kāds ir iemesls Kuruca atstāšanai rezervē, bet lika noprast, ka tas ir saistīts ar sniegumu un trenera lēmumiem, nevis traumām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par