“Nets” īpašnieks: Mūsu mērķis nav pārņemt Ņujorku, bet gan izcīnīt NBA čempiontitulu

Mihails Prohorovs, sportazinas.com
Foto: Noah K. Murray-USA TODAY Sports

Latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” īpašnieks Mihails Prohorovs izteicies, ka vienība drīzumā cīnīsies par čempiontitulu.

“Mūsu mērķis nav pārņemt Ņujorku. Mēs izveidosim un attīstīsim komandu, kas tuvākajā nākotnē atnesīs mums čempiontitulu,” izteicās Bruklinas kluba īpašnieks.

“Komandas veidošana ar jauniem spēlētājiem nozīmē, ka “Nets” ir potenciāls un talants sasniegt jaunu līmeni, saglabājot mūsu galvenās vērtības un principus. Esmu pārliecināts, ka faniem Ņujorkā un visā pasaulē šis būs neaizmirstams laiks,” piebilda Prohorovs.

“Nets” īpašnieks komentēja situāciju komandā: “Ģenerālmenedžeris Šons Markss un galvenais treneris Kenijs Atkinsons ir izveidojuši lielisku infrastruktūru – treneru štābs, komandas mediķi un fiziskās sagatavotības treneri. Komandas kultūra ir mainījusies. Tagad mēs paši soli pa solim ejam uz mūsu mērķiem.”

Jau vēstījām, ka “Nets” rindas brīvo aģentu tirgus pirmajā dienā papildināja saspēles vadītājs Kairijs Ērvings un Goldensteitas “Warriors” zvaigzne Kevins Durants, kuram gan Ahilleja traumas dēļ, visticamāk, gaidāmo sezonu nāksies izlaist.

Durants parakstīja četru sezonu līgumu ar “Nets” par 164 miljonu dolāru (ap 145 miljoniem eiro) vērtībā, bet Ērvings nopelnīs 141 miljonu dolāru (ap 125 miljoniem eiro) četru gadu laikā.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par