“Nets” spēlētājs par Kurucu: Mums visiem bija viens jautājums – kāpēc viņš nemet pa grozu?

Rodions Kurucs un Spensers Dinvidijs, sportazinas.com
Rodions Kurucs un Spensers Dinvidijs | Foto: Will Newton/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets”, kurā spēlē arī Rodions Kurucs, spēlētājs sarunā ar “New York Post” komentējis latvieša šīs sezonas sniegumu.

“Pagājušajā sezonā viņš bija labs metējs. Šogad viņš bija nobijies izpildīt metienus. Mēs nevarējām saprast, kas ar viņu noticis. Kad viņš beidzot sāka mest, tad Rodions nevarēja aizmest garām. Kāpēc viņš šosezon to nesāka darīt jau ātrāk?” Dinvidijs retoriski vaicāja.

“Viņam nekad nav bijis slikts metiens, bet šajā sezonā izskatījās tā, ka viņš nemaz negribēja gūt punktus ar tālmetieniem. Mums visiem bija viens jautājums – Kāpēc viņš nemet pa grozu? Un, kad viņš beidzot atraisījās, tad arī spēle aizgāja,” Kuruca komandas biedrs vērtēja viņa sniegumu.

Pēdējo trīs janvāra nedēļu laikā Rodions tālmetienus izpildīja 2,5 reizes ar 46,9% precizitāti vidēji spēlē. Kurucs 10. janvārī guva 19 punktus, kas bija viņa labākais rādītājs šosezon, trāpot četrus no pieciem trīspunktu metieniem. Tas palīdzēja “Nets” pārtraukt septiņu spēļu zaudējumu sēriju ar uzvaru pār Maiami “Heat”.

Šajā sezonā Kurucs piedalījās 39 NBA spēlēs, deviņas reizes spēlējot arī “Nets” NBA Attīstības līgas komandā. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu latvieša vidējais punktu skaits spēlē ir samazinājies uz pusi no 8,5 uz 4,2 punktiem.

Jau ziņots, ka 12. martā NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Pagaidām nekas neliecina par to, ka tas varētu atsākties tuvākajā laikā, taču līgas vadība saglabā cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Situāciju apgrūtina tas, ka prognozes par koronavīrusa pandēmijas beigām stipri atšķiras. Piemēram, Kanādas pilsētā Toronto visi masu pasākumi ir aizliegti līdz pat 30. jūnijam. Viedoklis regulāri mainās arī klubu un līgas pārstāvjiem. Tā, Dalasas “Mavericks” īpašniekam Markam Kjūbenam šobrīd nav ne jausmas, kad varētu turpināties sezona, lai gan iepriekš viņš pauda viedokli, ka tas varētu notikt maija vidū.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par