“Nets” treneris: Līdz pēdējam neticēju, ka iegūsim Durantu

Kenijs Atkinsons, sportazinas.com
Kenijs Atkinsons | Foto: Brad Penner/USA TODAY Sports

Latviešu uzbrucēja Rodiona Kuruca pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” galvenais treneris Kenijs Atkinsons līdz pēdējam nav ticējis, ka komandai izdosies iegūt uzbrucēju Kevinu Durantu.

Treneris sarunā ar ESPN norāda, ka nav bijis drošs, ka savainotais basketbolists izvēlēsies pamest Goldensteitas “Warriors”.

“Biju noskaņots salīdzinoši skeptiski. Durants par savu lēmumu pievienoties nebija runājis ne ar komandas ģenerālmenedžeri Šonu Marksu, ne mani,” atklāja Atkinsons, norādot, ka tieši tādēļ nebija līdz galam pārliecināts, ka jau publiskajā telpā izskanējusī informācija ir patiesa.

“Pat tad, kad redzēju “Instagram” ierakstu. Es tam neticēju. Durants pametīs Goldensteitu? Nevarēju šo bildi savā galvā salikt kopā,” turpināja treneris.

Brīvo aģentu tirgus pirmajā dienā “Nets” ofisā uz tāfeles bijuši vairāki plāni: A,B,C un pat D. Komandas vadība bija pārliecināta, ka “Nets” izvēlēsies Kairijs Ērvings, bet nebija droša par Durantu, ar kuru bija sarunāts attālināts konferences zvans dienas laikā. Tomēr Durants izlaida šo sazvanīšanos, nolemjot izvēlēties Bruklinu pat neaprunājoties ar galveno treneri.

Tad Markss saņēmis zvanu no Duranta aģenta Riča Kleimana, Atkinsonam paziņojot: “Tā ir taisnība.” Pēc stundas Durants ieradies komandas treniņu centrā un iepazinies ar treneri.

Jau ziņots, ka Durants parakstīja četru sezonu līgumu ar “Nets” par 164 miljonu dolāru (ap 145 miljoniem eiro) vērtībā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par