Neuzvarētais Meivezers atgriezīsies boksa ringā

16/11/2020 13:19
Nokopēts
Floids Meivezers, www.sportazinas.com

Līdz šim neuzvarētais bokseris Floids Meivezers nākamgad Tokijā atgriezīsies ringā, pirmdien atklāja cīņas organizatori.

Cīņas organizatori pirmdien nāca klajā ar paziņojumu, kurā teikts, ka nākamgad Tokijā 28.februārī “Mega 2021” pasākuma laikā Meivezers atkal būs redzams ringā. Organizatori gan neatklāja, ar ko un pēc kādiem noteikumiem paredzēta cīņa.

Pagājušajā nedēļā 43 gadus vecais bokseris, kurš par karjeras beigām paziņoja pirms trim gadiem, sociālajā vietnē “Instagram” publicēja video, kurā atklāj, kad nākamgad atgriezīsies Tokijā.

“Zinu, ka nākamgad Tokijā ir olimpiskās spēles, bet man un manai komandai padomā ir kas cits. Japāna- esmu jau ceļā,” pauda Meivezers.

Iepriekš Meivezers norādīja, ka šogad atgriezīsies ringā, taču visai droši var apgalvot, ka tas nenotiks. Tokijā Meivezers pabija arī pirms diviem gadiem, kad savā pēdējā cīņā jau pirmajā raundā uzvarēja jaukto cīņas mākslas (MMA) meistaru Tenšinu Nasukavu.

Pēcāk bokseris internetā atklāja, ka par divu minūšu cīņu nopelnījis deviņus miljonus ASV dolāru (7,6 miljonus eiro).

Vēl gadu iepriekš viņš ringā atgriezās, lai cīnītos ar MMA zvaigzni īru Konoru Makgregoru. Meivezers uzvaru izcīnīja desmitajā raundā.

Abi bokseri cīnījās svarā līdz 69,9 kilogramiem. Duelis nenotika par kādu no pasaules čempiona jostām, tomēr prestižākā boksa organizācija Pasaules Boksa padome (WBC) tā uzvarētājam bija izgatavojusi īpašu “Naudas jostu” jeb “Money belt”.

Savas boksera karjeras laikā Meivezers izcīnījis uzvaras visās 50 cīņās.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām