Neveiksmīga kustība sagrauj Makgregora plānus – īrs lauž potīti un priekšlaicīgi noslēdz cīņu

11/07/2021 08:21
Nokopēts
Konors Makgregors

Šorīt pēc Latvijas laikā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) 264. turnīra ietvaros pasākuma galvenajā cīņā amerikānis Dastins Porjē (28-6) guva tehnisko nokautu pret Īrijas pārstāvi Konoru Makgregoru (22-6).

Pirmo raundu Konors uzsāka agresīvi, taču Porjē izturēja pretinieka starta spiedienu un drīz pats metās agresīvā uzbrukumā. Amerikāņa pārsvars bija nospiedošs, bet arī veiksme nebija Konora pusē – raunda pēdējās sekundēs viņš ļoti neveiksmīgi izdarīja soli atpakaļ, kā rezultātā lauza potīti.

Pēc ārstu lēmuma Makgregors vairs nevarēja turpināt cīņu un uzvara ar tehnisko nokautu tika piešķirta Porjē, savukārt viņa pretinieks ar nestuvēm tika nogādāts slimnīcā. Zīmīgi, ka pirms cīņas Īrijas pārstāvis apsolīja, ka šāds liktenis sagaida tieši amerikāni.

“Karma – tas ir spogulis. Ik pa laikam šādas lietas notiek. Visi mani izsvilpj, bet varat nobučot mani pakaļā – esmu pieveicis Konoru,” teica Porjē pēc cīņas. “Tas vēl nav beigas. Ja man būs jākaujas ar viņu uz ielas, tad es to darīšu. Un ne jau tu ar savu sitienu salauzi man kāju, es pārbaudīju. Starp citu, man ir sarakste ar tavu sievu. Hei, atbildi uz man, pie velna Dastinu,” cīņu komentēja pats Makgregors.

Konors šo cīņu uztvēra kā revanšu par šī gada janvārī piedzīvoto zaudējumu divos raundos. Kopā no iepriekšējām četrām cīņām Makgregors svinējis uzvaru tikai vienā, 2020. gada janvārī pieveicot Donaldu Seroni. Savukārt pret Porjē viņa bilance ir 1-2.

Savukārt UFC vadītājs Dana Vaita pauda viedokli, ka starp Porjē un Makgregoru varētu tikt aizvadīta ceturtā cīņa. “Dastins cīnīsies par jostu. Pēc tam Konors izveseļosies un viņiem, iespējams, būs revanšs. Es nedomāju, ka viņu stāsts ir beidzies, jo nav iespējams noslēgt cīņu šādu. Šīs duelis nav noslēdzies. Skatīsimies, kā attīstīsies notikumi,” teica Vaits.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.81
4.85
3.8
5.29
5.56
1.53
4.2
3.8
1.78
1.2
7.25
14
1.67
-
2.25
1.3
5.75
9.75
1.21
6.75
13.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām