Nevils: Domāju, ka “City” diskvalifikāciju atcels, UEFA ir bezcerīga organizācija

Gerijs Nevils, sportazinas.com
Gerijs Nevils | Foto: "Sky Sports"

Bijušais Anglijas izlases futbolists, telekanāla “Sky Sports” eksperts Gerijs Nevils uzskata, ka Eiropas futbola asociāciju savienības () lēmums par Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “City” diskvalifikāciju no Eirokausiem tiks atcelts.

Jau ziņots, ka Anglijas čempione saņēmusi divu gadu aizliegumu piedalīties UEFA rīkotajās sacensībās un 30 miljonu eiro sodu par finanšu pārkāpumiem. Vācu izdevums “Der Spiegel”, izmantojot “Football Leaks” informāciju, iepriekš vēstīja, ka “City” un tā sponsori ir manipulējuši ar līgumiem, lai apietu finansiālās “Fair Play” noteikumus, kas saistīti ar to, cik daudz naudas īpašnieki drīkst ieguldīt klubā.

Anglijas klubs gan visas apsūdzības kategoriski noliedza, bet UEFA lēmumu uzsākt izmeklēšanu iepriekš nosauca par kļūdainu. Pēc izmeklēšanas uzsākšanas “City” iesniedza apelāciju Sporta arbitrāžas tiesā (CAS), kas to noraidīja, bet pēc tam lieta nonāca UEFA Finanšu kontroles komisijā. “City” gan vēl ir iespēja izvairīties no soda, ja tiks apmierināta šī lēmuma apelācija CAS.

“Domāju, “City” uzvarēs šo procesu. Man nav pārliecības, ka UEFA spēs kaut ko izdarīt un lēmums tiks atcelts. Vispār es domāju, ka UEFA ir diezgan bezcerīga organizācija ar haotiskiem disciplināriem lēmumiem. Lietas izskatīšana var aizņemt ilgāku laiku, bet viss beigsies par labu Mančestras komandai,” uzskata Nevils.

Šobrīd “City” ieņem otro vietu premjerlīgā ar 51 punktu 25 spēlēs, no līderes “Liverpool” komanda atpaliek par 25 punktiem.

Kā diskvalificētā “City” plāno apstrīdēt aizliegumu piedalīties Eirokausos?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par