NFL spēlētājs kļūst par NBA komandas īpašnieku

Lerijs Fidžeralds, sportazinas.com
Lerijs Fidžeralds | Foto: Bleacher Report

Nacionālās futbola līgas () komandas Arizonas “Cardinals” spēlētājs Lerijs Fidžeralds kļuvis par Nacionālās basketbola asociācijas () vienības Fīniksas “Suns” īpašnieku, ziņo ESPN.

Līdz ar šo pirkumu, 36 gadus vecais futbolists kļuvis par otro aktīvo NFL spēlētāju, kurš iegādājies NBA komandu. 2018. gadā Grīnbejas “Packers” spēlētājs Ārons Rodžers iegādājās daļu no Milvoki “Bucks” komandas.

Fidžeralds ir izveidojis labas attiecības ar vienu no “Suns” līdzīpašniekiem Robertu Sarveru. Futbolists neuzņemsies nopietnāku lomu “Suns” komandā, kamēr pats nenoslēgs futbolista karjeru. Viņš janvāra vidū noslēdza vienas sezonas līgumu ar “Cardinals”.

“Manā sirdī ir īpaša vieta abām Fīniksas basketbola komandām – “Suns” un “Mercury”. Es ļoti cienu Robertu. Viņš ir kļuvis par labu draugu un uzticamu personu. Roberts ir viens no iemesliem, kādēļ uzņemos šādu atbildību,” savā paziņojumā sacīja futbolists.

Savukārt Sarvers izteicās: “Lerijs jau gadiem ilgi ir bijis mūsu vēstnesis. Viņš ir Arizonas ikona un uzņēmējs, filantrops un vadonis. Viņš organizācijā ienes unikālu skatupunktu ārpus basketbola. Mēs viņu vērtējam kā nozīmīgu partneri un investoru.”

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par