NHL: 12 vārtu spēlē “Devils” pārspēj Čikāgu (VIDEO)

13/11/2017 09:34

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Ņūdžersijas “Devils” ar 7:5 izbraukumā pārspēja Čikāgas “Blackhawks” vienību, izcīnot astoto uzvaru šosezon un nostiprinoties Austrumu konferences otrajā vietā.

Jau spēles pirmajā minūtē mājinieki atklāja spēles rezultātu, kad aizsarga Jana Rūta metienu pielaboja krievu uzbrucējs Artjoms Aņisimovs. Ilgi atbildes gājienu “Devils” parādā nepalika un veiklākais Čikāgas vārtu priekšā bija Mailzs Vuds. Turpinājumā “Blackhawks” spēja gūt vēl trīs vārtus, bet “Devils” atbildēt ar vienu precīzu metienu. Pirmajā pārtraukumā dodoties, tablo vēstīja rezultatīvo – 4:2.

Uzņemtais rezultativitātes kurss tupinājās spēles otrajā trešdaļā un “Devils” guva četrus vārtus pēc kārtas, apklusinot vietējo publiku. Otrās trešdaļas pēdējās sekundēs vienus vārtus, vairākuma izspēlē Čikāga atguva. Pēdejā trešdaļā “Devils” vārtus vairs nezaudēja, bet Mailzs Vuds guva savus trešos vārtus no nokārtoja sev “hat-trick”. Vuda kontā arī viena rezultatīva piespēle.

“Devils” veiksmīgi iesākuši jauno NHL sezonu un ar 24 punktiem ieņem otro vietu Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā, kamēr Čikāgas “Blackhawks” ar astoņām uzvarām un desmit zaudējumiem ir desmitie Rietumos.

Salīdzinoši mazrezultatīva cīņa norisinājās Vašingtonā, kur vietējie “Capitals” hokejisti uzņēma Edmontonas “Oilers”. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet arī papilldlaikā vārti netika gūti. “Bullīšu” sērijā uzvaru izcīnīja “Capitals”, bet rezultatīvais metiens Tī.Dže Ošī kontā.