NHL aizmirst par faniem – dārgu biļešu īpašnieki nespēj pienācīgi vērot maču

NHL, sportazinas.com
NHL mačs zem klajas debess | Foto: NHL

Nacionālā hokeja līga () ir planētas prestižākais un spēcīgākais hokeja turnīrs, kur tiek domāts par to, lai viss vienmēr būtu elites līmenī. Tomēr dažkārt arī vislabākās organizācijas mēdz pieļaut muļķīgas kļūdas.

Nesenā spēle starp Losandželosas “Kings” un Kolorādo “Avalanche” (3:1) risinājās zem klajas debess. Parasti šādi notikumi ir ilgi gaidīti, tomēr šis konkrētais piedzīvoja pamatīgu fiasko. Pasākums risinājās “Falcon Stadium” arēnā, kur parasti notiek amerikāņu futbola spēles.

Kāds “Twitter” lietotājs publicēja attēlu, parādot, no kāda skatpunkta viņam bija jāvēro mačs. Viņš bija iegādājies biļetes 350 dolāru vērtībā, bet spēles laikā varēja saskatīt tikai hokejistu galvas.

Tomēr tas vēl nebija viss. Pasākuma norises vietā bija problēmas ar automašīnu novietošanu un, sākoties spēlei, liela daļa fanu vēl bija ceļā. Zemāk video redzama dzeltena gaismu līnija uz stadionu dažas minūtes pirms sākuma.

Turpinājums bija vēl bēdīgāks. Citi uz spēli tika pēc pirmā perioda, citi – tikai pēc otrā, bet daži tikai trešā perioda laikā devās uz stadionu, lai skatītos spēles izskaņu. Bija arī tādi līdzjutēji, kuri auto atstāja ceļa malā un uz arēnu devās kājām.

Pie stadiona lielā apjomā zeme bija dubļaina, bet vairākos stendos bija beigušies ēdieni un dzērieni. Tāpat nebija pietiekami daudz atkritumu tvertnes, bet rindās uz tualetēm esot bijis jāgaida vairāk nekā 30 minūtes.

Viens no pasākuma rīkotājiem īsi pirms mača ieteicis pārcelt spēli, tomēr esot bijis par maz laika, lai pieņemtu šādu lēmumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par