NHL: Andersens atvaira 44 metienus un palīdz Toronto pieveikt “plēsoņas”

08/02/2018 09:41

Aizvadītajā naktī uzvaru Nacionālajā hokeja līgā (NHL) izcīnīja Toronto “Maple Leafs” hokejisti, kas mājas ar 3:2 pēcspēles metienu sērija uzvarēja spēcīgo Nešvilas “Predators” vienību.

Toronto komanda atklāja spēles rezultātu, kad pirmajā periodā ar precīzu metienu izcēlās uzbrucējs Džeimss Van Rīmsdaiks. Cīņas otrajā periodā majinieki pārsvaru spēja dubultot, kad sodīja “Predators” par neuzmanīgu spēli vairākumā. Ātrajā pretuzbrukumā devās soms Kasperi Kapanens, kurš pēc lieliskas pauzes pārspēja tautieti “plēsoņu” vārtos Peku Rinni.

Iepriekšējās sezonas Stenlija kausa finālisti nepadevās un parādīja raksturu, gūstot divus vārtus un atkal spēlē panākot neizšķirtu. Cīņas uzvarētājs izšķīrās pēcspēles metienu sērijā, kur labu sniegumu demonstrējot “Maple Leafs” vārtu vīram Frederikam Andersenam, uzvarēja mājinieki. Dānijas pārstāvis Andersens atvairīja 44 no 46 pretinieku metieniem.

Citā spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Bostonas “Bruins” hokejisti, kas izbraukumā pārspēja Ņujorkas “Rangers” vienību, tādējādi uzvarot ceturto spēli pēc kārtas. “Rendžeru” uzbrucējs Riks Nešs pirmajā periodā atklāja spēles rezultātu, bet tā arī palika vienīgā mājinieku iemestā ripa Antona Hudobina vārtos. “Bruins” rindās ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Patrīss Beržerons.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēļu rezultāti:

Toronto “Maple Leafs” – Nešvilas “Predators” 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 2:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņujorkas “Rangers” – Bostonas “Bruins” 1:6 (1:2, 0:3, 0:1);

Losandželosas “Kings” – Emdontonas “Oilers” 5:2 (1:0, 1:2, 3:0).