NHL apskatnieks: Bļugers var būt daļa no “Penguins” pārbūves kā enerģijas spēlētājs

03/06/2019 21:56

Nacionālās hokeja līgas (NHL) apskatnieks Dens Kingerskis uzskata, ka latvietis Teodors Bļugers var būt daļa no Pitsburgas “Penguins” komandas sastāva pārbūves kā enerģijas spēlētājs.

Jau ziņots, ka Bļugeram šajā vasarā noslēdzas divvirzienu līgums ar “Penguins” un līdz ar to viņš kļūs par ierobežoti brīvo aģentu, bet klubs lems, vai ar 24 gadus veco uzbrucēju, kurš šosezon debitēja NHL, līgumu pagarināt.

“Bļugers var būt interesants spēlētājs “Penguins” komandā,” raksta Kingerskis. “Viņa ātrums un izturība, ienākot NHL, uzreiz bija acīmredzama. Viņš nereti demonstrēja labu sniegumu tieši uzbrukumā, sakrājot desmit punktus (6+4) 28 mačos.”

Bļugers sezonas laikā ielauzās “Penguins” galvenajā komandā, piedzīvojot ilgi gaidīto debiju NHL. Sezonas turpinājumā treneri arvien vairāk uzticējās latvietim, dodot viņam iespēju spēlēt augstākajā līmenī arvien vairāk.

“Bļugers var būt daļa no “Penguins” sastāva pārbūves kā enerģijas spēlētājs. Paredzams, ka viņa loma NHL ir ceturtās maiņas spēlētājs, taču Bļugers to vēl nav līdz galam pierādījis. Sarunās par līguma pagarināšanu tas var spēlēt nozīmīgu lomu,” turpināja apskatnieks.

“Viņam bija jāgaida teju trīs gadi, lai debitētu NHL un saņemtu algas pielikumu, tomēr pagaidām līdz galam drošs par savu vietu NHL Bļugers nevar būt,” noslēdza Kingerskis.

“Penguins” šobrīd izvērtē iespējas aizmainīt komandas pirmo maiņu uzbrucēju Filu Keselu, uzsākot zināmu sastāva pārbūvi. Savukārt Bļugers vēl ved sarunas ar klubu par potenciālo līguma pagarināšanu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…