NHL: Barzals izdara piecas piespēles, “Islanders” uzvar “Avalanche”

06/11/2017 09:42

Aizvadītajā naktī norisinājās četras Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēles, bet apspriestākais notikums bija saistīts ar Meta Dušēna aizmainīšanu no Kolorado “Avalanche” uz Otavas “Senators” vienību.

Dušēns par aizmainīšanu uzzināja pirmā perioda ar Ņujorkas “Islanders” laikā. Hokejists devās uz ģērbtuvēm, lai ātrāk pievienotos Otavas komandai. Negaidīti bez Dušēna palikusī komanda ar 4:6 (2:0,3:2, 1:2) kapitulēja Ņujorkas “Islanders” vienībai.

Spēles rezultātu ar metienu no asa leņķa atklāja “Islanders” aizsargs Skots Meifilds, bet pirmā perioda turpinājumā “salinieku” otros vārtus guva Džordans Eberle, kurš izmantoja labu Metjū Barzalu piespēli un raidīja ripu garām “Avalanche” vārtu vīram Džonatanam Bernjē.

Otro periodu viesi no Denveras sāka ļoti motivēti un jau pēc 40 sekundēm guva vārtus. Aizsarga Ērika Džonsona uzmetiens pa vārtiem atleca uzbrucēja Neitana Makinona priekšā, kurš atrada tukšo vārtu stūri – 1:2. Ilgi gan “Avalanche” hokejisti nevarēja priecāties, jo mājinieki ātri vien atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Aizsargs Niks Ledijs vairākuma izspēlē ripu vārtos raidīja no zīlās līnijas – 1:3.

Turpinājumā “Islanders” guva vēl divus vārtus un katrā reizē ripa pēc rikošeta no “Avalanche” hokejista iespurdza komandas vārtos. “Avalanche” gan divus vārtus spēja atgūt, tomēr ar to bija par maz, lai saglābtu spēles rezultātu.

Ar piecām rezultatīvām piespēlēm “Islanders” rindās atzīmējās 20 gadus vecais uzbrucējs Metjū Barzals. Pirmo sezonu NHL aizvadošais uzbrucējs kļuva par sesto hokejistu “Islanders” vēsturē, kurš atzīmējies ar piecām piespēlēm mačā.

Aizvadītās nakts (6.11) NHL spēļu rezultāti:

Edmontonas “Oilers” – Detroitas “Red Wings” 0:4 (0:2, 0:1, 0:1);

Ņujorkas “Islanders” – Kolorādo “”Avalanche” 6:4 (2:0, 3:2, 1:2);

Čikāgas “Blackhawks” – Monreālas “Canadiens” 0:2 (0:0, 0:0, 0:2);

Kalgari “Flames” – Ņūdžersijas “Devils” 5:4 (1:1, 2:2, 1:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā.