NHL: Berdžeronam 4+1 un 700 punkti karjerā (VIDEO)

07/01/2018 09:47

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Bostonas “Bruins” izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 7:1 (5:1, 2:0, 0:0) pār Karolīnas “Hurricanes”, bet Bostonas komandas kanādiešu uzbrucējs Patrīss Berdžerons atzīmējās ar četriem vārtu guvumiem.

32 gadus vecais kanādietis, kurš visu karjeru pavadījis “Bruins” rindās, divus vārtus iemeta jau spēles pirmajā periodā. Tāpat viņš asistēja komandas trešajā vārtu guvumā. Berdžerons divus pievienoja arī cīņas otrajā trešdaļā, tādējādi spēli noslēdzot ar četriem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Berdžerona NHL kontā pirms spēles bija 697 rezultativitātes punkti, bet pēc uzvaras pār “Hurricanes”, centra uzbrucējs pievienojies “700” klubiņam. “Bruins” komandas uzbrucējs šobrīd var lepoties ar 702 rezultativitātes punktiem.

“Bruins” komanda uzņēmusi uzvaru kursu – šis vienībai bija jau trešais panākums pēc kārtas. Bostonas komanda Atlantijas divīzijas ieņem otro vietu, bet Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā ir trešā un pārliecinoši soļo “play-off” virzienā.

Aizvadītās nakts NHL spēļu rezultāti:

Otavas “Senators” – Tampabejas “Lighting” 6:3 (3:0, 0:3, 3:0)

Toronto “Maple Leafs” – Vankūveras “Canucks” 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0, 2:1) – pēcspēles metienos

Arizonas “Coyotes” – Ņujorkas “Rangers” 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienos

Kolorādo “Avalanche” – Minesotas “Wild” 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)

Kalgari “Flames” – Anaheimas “Ducks” 3:2 (2:0, 0:0, 1:2)

Loandželosas “Kings” – Nešvilas “Predators” 3:4 (3:4, 0:1. 1:2, 2:1)