NHL: “Blues” iemet astoņus vārtus pret “Oliers”; “Canucks” sakauj “Flyers”

22/11/2017 07:42

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šonakt aizvadītas trīs spēles. Sentluisas “Blues” ar iespaidīgu rezultātu 8:3 uzvarēja Edmontonas “Oilers”, bet Vankūveras “Canucks” ar 5:2 sakāva Filadelfijas “Flyers”.

“Blues” savu pārsvaru audzēja ik pa trešdaļai, pirmajā gūstot divus vārtus. Tas lika “Oilers” vienībai mainīt savu vārtsargu, bet tas daudz nelīdzēja. Arī otrajā periodā mājnieki “Blues” izcēlās ar diviem vārtiem, rezultāta starpību palielinot līdz 4:0.

Noslēdzošā perioda sākumā viesi vienus vārtus atguva, bet drīz pēc tam Edmontona pievienoja vēl četrus. Mača izskaņā ar diviem vārtiem vēl izcēlās “Oilers”, bet atspēlēties vairs nebija iespējams.

“Blues” rindās Breidens Šēns, Vladimirs Tarasenko un Džeidens Švarcs kopā guva 12 punktus.

Citā šīs nakts spēlē Broks Bosers guva divus vārtus, palīdzot Vankūveras “Canucks” vienībai viesos ar 5:2 pārspēt Filadelfijas “Flyers” komandu.

Tikmēr Dalasas “Stars” savā laukumā ar 3:1 pārspēja Monreālas “Canadiens”. Deivids Šors uzvarētājiem izcēlās ar gūtajiem vārtiem un rezultatīvu piespēli, kamēr Bens Bišops atvairīja 29 pretinieku metienus.