NHL: “Capitals” sasniedz Austrumu konferences pusfinālu (VIDEO)

24/04/2017 09:47

Vašingtonas “Capitals” un Otavas “Senators” komandas svētdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences pusfinālu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē regulārā čempionāta uzvarētāja “Capitals” svētdien izbraukumā ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Toronto “Maple Leafs”, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-2.

Uzvaru “Capitals” komandai šajā mačā nodrošināja zviedru uzbrucējs Markuss Jūhansons, kurš svētdien izcēlās ar diviem vārtiem, tostarp arī pagarinājuma septītajā minūtē.

“Nekas šajā turnīrā nebūs viegli. Domāju, tas mums nāks par labu, ka jau Stenlija kausa izcīņas sākumā saskārāmies ar grūtībām,” norādīja Jūhansons.

“Capitals” vārtsargs Breidens Holtbijs šajā mačā tika galā ar 37 no 38 “Maple Leafs” hokejistu metieniem.

Austrumu konferences pusfinālā “Capitals” sacentīsies pret pašreizējo Stenlija kausa īpašnieci Pitsburgas “Penguins”, kas savā ceturtdaļfināla sērijā ar 4-1 pārspēja Kolumbusas “Blue Jackets”.

Vēl Austrumu konferences pusfinālu svētdien sasniedza “Senators”, kas izbraukumā ar 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 1:0) arī pagarinājumā pieveica Bostonas “Bruins” un sērijā triumfēja ar 4-2.

Uzvaras vārtus pagarinājumā Otavas kluba labā šajā mačā iemeta Klārks Makartūrs, kurš septītajā minūtē realizēja vairākumu.

“Labākais no šī visa ir tas, ka nebūs nepieciešama septītā spēle. “Bruins” pret mums atdeva visus savus spēkus, tāpēc ir lieliski šo sēriju noslēgt tieši tagad,” izteicās Makartūrs.

“Senators” komanda Austrumu konferences pusfinālu sasniegusi pirmo reizi kopš 2013.gada. Tajā šai vienībai pretī stāsies Ņujorkas “Rangers”, kas savā ceturtdaļfināla sērijā ar 4-2 pieveica Monreālas “Canadiens”.

Tikmēr Rietumu konferences pusfinālā savā starpā cīnīsies Nešvilas “Predators” un Sentluisas “Blues”, kā arī Anaheimas “Ducks” un Edmontonas “Oilers”.