NHL čempione izcīna dramatisku uzvaru pret “Islanders” (VIDEO)

28/02/2020 09:38

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa ieguvēja Sentluisas “Blues” ceturtdien regulārā čempionāta spēlē neizšķirtu izrāva vien pašā dueļa galotnē, vēlāk papildlaikā svinot uzvaru pār Ņujorkas “Islanders”.

“Blues” mājās ar 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā uzvarēja “Islanders”, svinot jau sesto panākumu pēc kārtas.

Nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām Vinss Dans guva “Blues” otros vārtus, bet papildlaika ceturtajā minūtē, Koltons Pereiko lika punktu spēlei, izraujot uzvaru čempionvienībai “Blues”.

Ņujorkas komandā divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Metjū Barzals.

Citā spēlē Sanhosē “Sharks” ņēma piemēru no “Blues” un mājās ar 3:2 (0:2, 2:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzveica Ņūdžersijas “Devils”, pārtraucot piecu zaudēto spēļu sēriju. “Sharks” rindās divas rezultatīvas piespēles iekrāja Evanders Keins, bet uzvaras vārti pagarinājuma 38.sekundē Logana Kutūra rēķinā. “Devils” komandā precīzi meta Treviss Zajacs un Ņikita Gusevs.

Pie panākuma papildlaikā tika arī Nešvilas “Predators”, mājās ar 4:3 (1:0, 0:2, 2:1, 1:0) papildlaikā uzvarot Kalgari “Flames”.

Šī mača varonis bija “Predators” uzbrucējs Mikāels Grandlunds, kurš vien sekundi līdz pamatlaika beigām guva savas komandas trešos vārtus, bet papildlaikā izrāva uzvaru jau otrajā minūtē. Trīs rezultatīvas piespēles nopelnīja Raiens Eliss, bet par vienu mazāk Kolinam Blekvelam. “Flames” komandā Mikāels Baklunds iekrāja 1+2, bet par vienu piespēli mazāk bija Rasmusam Andešsonam.

Citviet Vinipegas “Jets” savā laukumā ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) atstāja “sausā” Vašingtonas “Capitals”. “Jets” komandā 1+1 nopelnīja Kails Konors un Marks Šeifele, bet Konors Hellebaiks atvairīja visus 34 metienus.

Tikmēr Bostonas “Bruins” mājās ar 4:3 (1:1, 2:0, 1:2) pārspēja Dalasas “Stars”. “Bruins” vienībā 1+1 nopelnīja Dāvids Pastrņāks, Breds Maršāns un Niks Ričijs, savukārt “Stars” komandā šādu pašu statistiku nopelnīja kapteinis Džeimijs Bens.

Floridā Toronto “Maple Leafs” ar 5:3 (3:3, 0:0, 2:0) uzvarēja vietējo “Panthers”. “Kļavu lapu” rindās ar 1+1 izcēlās Zeks Haimans, Ostons Metjūzs un Džastins Hols, kamēr pretējā laukuma pusē divas rezultatīvas piespēles Kītam Jendlam.

Visbeidzot Tampabejas “Lightning” mājās ar 2:5 (0:0, 1:0, 1:5) zaudēja Čikāgas “Blackhawks”, piedzīvojot jau ceturto neveiksmi pēc kārtas.

“Hat-trick” Čikāgas komandā iemeta debitants Dominiks Kubaļiks, bet pieredzējušais Brendons Sāds pievienoja 1+1. Tampabejas komandā 1+1 iekrāja Ņikita Kučerovs un Breidens Points.